EN|RU|UK
 Економіка, Суспільство
  2232  2

 Видано перший в Україні енергетичний сертифікат будівлі, - Мінрегіонрозвитку. ВIДЕО

В Україні почали видавати енергетичні сертифікати будівель із визначенням класу енергоефективності за результатами енергоаудиту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ.

...

"Сертифікат - необхідний інструмент для роботи ОСББ і Фонду енергоефективності", - зазначив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко.

За даними прес-служби, енергосертифікат дозволяє оцінити енергоефективність споруди та ефект від впроваджених заходів, а також містить рекомендації про подальші кроки.

"Сьогодні (11 вересня. - Ред.) ми запускаємо ринок енергоаудиторів. Вже підписано меморандум з 21 вишем щодо створення комісій з атестації енергоаудиторів. Другий, важливий для нас напрямок, – запустити спільно з МОН саму спеціальність "енергоаудитор" у вищих учбових закладах. Також уже є домовленість з GIZ щодо проведення додаткових тренінгів для сертифікованих енергоаудиторів не тільки в Україні, а й за її межами", - додав Зубко.

Він також повідомив, що міністерство очікує ухвалення законопроекту "Про енергетичну ефективність", який дозволить створити інструменти й регуляцію для ефективного споживання енергії не тільки в приватному секторі, а й у промисловості, скоротити енергоспоживання в транспортній та енергетичній галузях.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3085776
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору