EN|RU|UK
 Суспільство
  31805  106

 "Я до кінця не розумів, що це інша країна": історія тюменця Дороніна, який воював на боці терористів "ЛНР". ВIДЕО

Олег Доронін із Тюменської області, який воював у батальйоні терористів "ДНР" "Призрак", засуджений в Україні до 13 років позбавлення волі. Україна називає його серед найманців РФ, яких вона готова обміняти на українських в'язнів, незаконно засуджених у Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в сюжеті "Вікон" на СТБ - четвертому в серії сюжетів про російських найманців, що воювали на стороні терористів Донбасу. Сьогодні вони є кандидатами для обміну на українських в'язнів Кремля.

Попередній сюжет про Олексія Седикова з російської Півночі, якого Україна готова обміняти в першу чергу, бо він потребує операції на нозі, тут.

Сюжет про москвича Дениса Сидорова, який написав прохання про помилування, але від своїх переконань не відмовляється, дивіться тут.

...

Йому 27 років, школу він не закінчив.

Виправдовується, що потрапив на територію іншої держави випадково.

"Оскільки я поруч був з кордоном, вирішив сам для себе подивитися, як там справи. Сів, поїхав, дочекався друга. Він мене зустрів у Луганську ... Здебільшого відпочивав", - говорить він.

Про те, що там були військові дії, він нібито не чув. Про те, що Луганськ - це інша країна, також не знав. Запевняє, що випадково вийшов на позицію українських військових влітку 2015 року.

Однак на допитах зізнався - воював у батальйоні "Призрак" і в козацьких полках. Також зізнався, що був завербований через мережу ВКонтакте. Його привабила можливість заробити.

Тепер від своїх свідчень відмовляється. При тому, що в суді він не тільки визнав провину, але і додав подробиці до своєї свідомості.

У рішенні суду сказано, що Дороніну відмовили в призові в армію РФ у зв'язку з наявністю у нього непогашеної судимості, проте дали зрозуміти, що умовою його призову буде участь у війні на сході України.

Мати Дороніна в коментарі журналістам підтвердила, що він воював в батальйоні "Призрак". Вона до кінця була впевнена в тому, що обмін зриває українська сторона, а не РФ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3083839
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору