EN|RU|UK
 Суспільство
  3170  0
Матеріали за темою:

 З воїном 53-ї ОМБр Сергієм Левченком, який загинув 26 серпня внаслідок підриву на міні, попрощалися в Сєверодонецьку. ВІДЕО+ФОТО

Командир бойової машини 1-ї роти механізованого батальйону 53-ї окремої механізованої бригади Сергій Левченко загинув 26 серпня в районі селища Кримське Луганської області під час виконання бойового завдання внаслідок підриву на міні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

...
Вчора, 28 серпня, у місті Сєвєродонецьк Донецької області відбулося прощання з Сергієм Валерійовичем Левченком, 1987 року народження, командиром бойової машини 1-ї роти механізованого батальйону 53-ї окремої механізованої бригади, який загинув 26 серпня в районі селища Кримське Луганської області під час виконання бойового завдання внаслідок підриву на міні поблизу села Кримське Новоайдарського району Луганської області. Разом із ним загинув ще один військовослужбовець 53-ї ОМБр, ще один зазнав поранень.

Сергій Левченко народився 15.09.1987 року у Сєвєродонецьку. Навчався у 10-й школі, закінчив Сєвєродонецький професійний ліцей, працював на заводі залізобетонних виробів.

Проходив навчання у навчальному центрі "Десна", після чого протягом двох років перебував у лавах Збройних сил України.

Поховали військовослужбовця на Павлоградському кладовищі Сєвєродонецька. У нього залишились батьки, дружина та двоє дітей.

З воїном 53-ї ОМБр Сергієм Левченком, який загинув 26 серпня внаслідок підриву на міні, попрощалися в Сєверодонецьку 01
З воїном 53-ї ОМБр Сергієм Левченком, який загинув 26 серпня внаслідок підриву на міні, попрощалися в Сєверодонецьку 02

Фото: sed-rada.gov.ua

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3083497
 
 
 
 
 
 вгору