EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  13176  122

 Миколаївська "Зоря-Машпроект" успішно випробувала унікальну турбіну 32 МВт, - Порошенко. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

У понеділок, 27 серпня, на заводі "Зоря-Машпроект" відбулися успішні тестові випробування нової турбіни 32 МВт, яка не має аналогів у світі.

Як передає Цензор.НЕТ, про це на сторінці в Facebook написав президент Петро Порошенко, який прибув на Миколаївщину з робочим візитом.

"Понад 360 млн грн - перші контракти, які вже надійшли на "Зорю". Але це - лише початок. Розраховуємо, що за 2-3 роки обсяг замовлень сягне понад 2,5 млрд грн. Це - кошти українського замовника, який фінансує українського виробника.

Жодна країна не має потенціалу, який є у "Зорі". Ключове надбання підприємства - робочі руки, працівники, інженерно-технічний склад. Ми маємо зберегти цей потенціал і торувати дорогу для продукції наших підприємств на нові ринки всього світу", - написав він.

...

Миколаївська Зоря-Машпроект успішно випробувала унікальну турбіну 32 МВт, - Порошенко 01
Миколаївська Зоря-Машпроект успішно випробувала унікальну турбіну 32 МВт, - Порошенко 02
Миколаївська Зоря-Машпроект успішно випробувала унікальну турбіну 32 МВт, - Порошенко 03

ГТД потужністю 32 МВт розробляється в 4-х модифікаціях. Зокрема, для використання в енергетичній промисловості як механічний привід електрогенератора; у газотранспортних мережах як механічний привід компресорів природного газу та дві модифікації: для використання в складі корабельних енергетичних установок.

ГТД потужністю 5 МВт створюється для використання в складі когенераційних установок у "малій енергетиці": муніципальній та промисловій.

Використання таких ГТД у розподільчій системі виробництва електроенергії дозволить підвищити гнучкість та надійність роботи енергосистеми країни загалом, підсилить енергетичну незалежність України та забезпечить завантаженість підприємства.

ГТД, які створюються, за технічними характеристиками відповідають сучасним закордонним аналогам і є конкурентоздатними з ними.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3083061
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору