EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  3531  27

 Директор Держбюро розслідувань Роман Труба оголосив про запуск роботи відомства. ФОТОрепортаж

До роботи в Державному бюро розслідувань (ДБР) узялися перші 42 переможці конкурсу на посади в центральному апараті відомства.

Про це повідомив директор ДБР Роман Труба, який 16 серпня прийняв у них присягу держслужбовця, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, йдеться про фахівців підрозділів правового забезпечення, міжнародного співробітництва, зовнішніх комунікацій, режимно-секретної роботи та захисту інформації, внутрішнього аудиту, служби кадрів.

"Найближчим часом будуть призначені сотні слідчих, які почнуть перші кримінальні розслідування. Крім того, зараз працює конкурсна комісія, яка проводить відбір на всі територіальні управління. Після закінчення цього відбору ми зможемо говорити про повноцінний початок роботи Державного бюро розслідувань", - повідомив Роман Труба.

Директор ДБР планує запустити роботу свого відомства в повному обсязі восени цього року, але для цього знадобиться координація зусиль з іншими держорганами, перш за все з Кабінетом міністрів України. Також Роман Труба зараз займається питанням приміщення для центрального апарату ДБР, яке має відповідати специфіці роботи цього органу, з огляду на проведення слідчих дій.

Верховна Рада ухвалила Закон про створення ДБР 12 листопада 2015 року. Створення цього органу передбачено Конституцією України: до нього мають перейти від прокуратури функції досудового розслідування, а за прокуратурою залишиться функція нагляду. ДБР розслідуватиме злочини, скоєні вищими посадовими особами, службовцями НАБУ і САП, а також військовими злочинцями.

Директор Держбюро розслідувань Роман Труба оголосив про запуск роботи відомства 01
Директор Держбюро розслідувань Роман Труба оголосив про запуск роботи відомства 02
Директор Держбюро розслідувань Роман Труба оголосив про запуск роботи відомства 03
Директор Держбюро розслідувань Роман Труба оголосив про запуск роботи відомства 04
Директор Держбюро розслідувань Роман Труба оголосив про запуск роботи відомства 05

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3081671
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору