EN|RU|UK
 Суспільство
  4818  0

 Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську. ВІДЕО+ФОТО

Військовослужбовець 24-ї ОМБр Дмитро Український (позивний Шубін) загинув у зоні ООС у результаті зіткнення з найманцями РФ.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

...
Відео: 5 канал

Сьогодні, 15 серпня, в місті Лисичанськ Донецької області відбулося прощання з Дмитром Михайловичем Українським (позивний Шубін), 1979 року народження, уродженцем Донецької області, жителем Лисичанська, молодшим сержантом 24-ї окремої механізованої бригади, який трагічно загинув 8 серпня на Горлівському напрямку під час виконання бойового завдання в результаті бойового зіткнення з найманцями РФ.

Дмитро Український народився в селі Хрестівка Донецької області. З початком бойових дій в 2014 році добровольцем пішов на фронт у складі батальйону "Луганськ-1", виконував завдання в районі Сєверодонецька, Дебальцевого. Надалі проходив службу за контрактом у ЗСУ.

У нього залишилася дружина.

Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 01

Воїн Дмитро Український (Шубін).

Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 02
Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 03
Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 04
Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 05
Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 06
Із воїном 24-ї ОМБр Дмитром Українським попрощалися в Лисичанську 07

Фото: Оперативне командування "Північ"

9 серпня прес-центр ООС повідомив, що в ході зіткнення з найманцями РФ був втрачений зв'язок з одним українським воїном. 10 серпня стало відомо, що воїн 24-ї ОМБр Дмитро Український загинув 8 серпня в ході зіткнення з найманцями РФ: російські терористи оприлюднили фото документів і тіла, яке потрапило в їхні руки в районі Майорська (Горлівський напрямок), за набитим ще влітку 2014-го татуюванням побратими впізнали свого загиблого товариша. Лише через тиждень вдалося домогтися повернення тіла загиблого українського воїна.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3081470
 
 
 
 
 
 вгору