EN|RU|UK
 Технології
  38151  209

 Випробування модернізованого танка Т-72АМТ: стрільба керованою ракетою "Комбат". ВIДЕО

На одному з військових полігонів ЗС України тривають випробування танка Т-72АМТ, який є глибокою модернізацією танка Т-72А.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомив у Facebook Сергій Згурець - директор інформаційно-консалтингової компанії Defense Express.

На відео, яке було знято на полігоні, представлено один з етапів випробувань Т-72АМТ - стрільба керованою ракетою "Комбат". Раніше такої можливості у Т-72А не було.

"Т-72АМТ - це глибока модернізація танка Т-72А. Проект реалізовано Київським бронетанковим заводом у тісній співпраці з Міністерством оборони, а саме - з Центральним бронетанковим управлінням ЗС України. Модернізація охоплює усі складові - захищеність, мобільність, вогневі спроможності, командну керованість", - зазначає Згурець.

За його словами, новий вигляд танка, серед іншого, передбачає встановлення на танк приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 із можливістю ведення вогню керованою ракетою "Комбат", двигуна В-84-1 замість В-46, нового динамічного захисту, радіостанцій Aselsan, навігаційної системи СН-3003 "Базальт"; ведучих коліс із гусеницями та відкидними щитками по типу Т-80.

Випробування модернізованого танка Т-72АМТ: стрільба керованою ракетою Комбат 01

За цим етапом випробувань спостерігала військова делегація з Польщі. У поляків стоїть завдання модернізації значної кількості власних Т-72, якими будуть оснащуватися нові бригади територіальної оборони. Окремі рішення, які були реалізовані фахівцями Київського бронетанкового заводу, полякам сподобалися. Тож є сподівання, що Т-72АМТ матиме як українські, так і міжнародні перспективи.

Випробування модернізованого танка Т-72АМТ: стрільба керованою ракетою Комбат 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3081090
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору