EN|RU|UK
 Політика України
  709  4
Матеріали за темою:

 Брифінг членів ВККС щодо конкурсу на посади суддів Антикорупційного і Верховного судів. ВIДЕО

Члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (ВККС) Михайло Макарчук, Станіслав Щотка, Сергій Козьяков і Валентина Устименко провели брифінг щодо деталей і особливостей конкурсу на посади суддів до Вищого антикорупційного і Верховного судів.

Цензор.НЕТ вів прямую трансляцію брифінгу.

Брифінг членів ВККС щодо конкурсу на посади суддів Антикорупційного і Верховного судів 01
Брифінг членів ВККС щодо конкурсу на посади суддів Антикорупційного і Верховного судів 02
Брифінг членів ВККС щодо конкурсу на посади суддів Антикорупційного і Верховного судів 03

Вища кваліфікаційна комісія суддів України від 2 серпня оголосила конкурси на 78 посад суддів Верховного Суду та 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду. Подання документів триватиме з 8 серпня по 14 вересня 2018 року в електронній та паперовій формах. Кандидатами на посади суддів Верховного Суду можуть бути судді, адвокати, науковці правознавці із загальним стажем роботи на цих посадах від 10 років. Кандидатами на посади суддів Вищого антикорупційного суду можуть бути судді із загальним стажем роботи від 5 років, адвокати, науковці правознавці із загальним стажем на цих посадах від 7 років.

Конкурси передбачатимуть такі стадії: процедура допуску, іспит - тестування і практичне завдання, спецперевірка, психологічні тести, співбесіда з психологами, членами ВККС та представниками українських громадських і міжнародних організацій.

Глава ВККС Козьяков припустив, що проведення конкурсів на посади суддів до Верховного Суду і Вищого антикорупційного суду триватиме щонайменше 6-7 місяців.

Раніше ВККС оголосила конкурс на посади суддів Антикорупційного та Верховного судів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3079509
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору