EN|RU|UK
 Суспільство
  2501  28

 Міноборони розриває договори з компаніями, які не виконують зобов'язання щодо будівництва гуртожитків для військовослужбовців, - Чергінець. ВIДЕО

Під час виконання масштабного проекту будівництва 184 казарм поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом є негативний досвід роботи з окремими недобросовісними будівельним компаніями, які виступають генеральними підрядними організаціями на важливих об'єктах Збройних сил України (ЗСУ).

Про це повідомив 1 серпня заступник начальника Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗСУ полковник Олександр Чергінець, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Офіцер зазначив, що наразі деякими підрядниками порушуються терміни виконання будівельних робіт, передбачені укладеними договорами, що створює передумови несвоєчасного завершення будівництва об’єктів у цілому у визначені строки.

За словами полковника Олександра Чергінця, наразі підготовлено документи на розірвання Міністерством оборони України 4 контрактів в односторонньому порядку відповідно до умов договорів. Крім того, з однією компанією договір вже розірвано та проведено повторну процедуру закупівлі.

"Також з метою досудового врегулювання спору замовниками Міністерства оборони України до підрядників, які грубо порушують строки виконання етапів будівництва, надіслано претензії з нарахуванням штрафних санкцій на загальну суму понад 1 млн грн. Наразі будівельними компаніями вже сплачено понад 110 тис. грн штрафних санкцій", — сказав офіцер.

Полковник Олександр Чергінець повідомив, що товариством "Перша будівельно-монтажна група" укладено 13 договорів підряду, з яких щодо 10 об'єктів роботи виконуються із запізненням з вини підприємства. Направлено листи з метою прискорення темпів будівництва і дотримання календарних графіків виконання робіт на 10 об'єктах і претензії щодо 2 об'єктів. Готуються документи на розірвання договорів щодо об'єктів (м.Новоград-Волинський).

Товариством з обмеженою відповідальністю "БМС БУД" укладено 1 договір підряду на будівництво гуртожитку у м. Конотоп, за яким роботи виконуються із запізненням. Готуються документи на розірвання договору.

Дочірнім підприємством "Фаворит ОПТ АТЗТ "Фаворит" укладено 2 договори підряду, з яких щодо 1 об’єкту (смт. Гончарівське) роботи виконуються із запізненням. Готуються документи на розірвання договору.

Товариством з обмеженою відповідальністю "ФПК-Портал-Буд" укладено 7 договорів підряду, з яких на 2 об’єктах роботи виконуються із запізненням. Направлено претензії щодо 2 об’єктів.

Приватним підприємством "Сучасні будівельні технології — 12" укладено 3 договори підряду, з яких щодо 3 об’єктів роботи виконуються із запізненням у с. Теребовля. Направлено листи щодо прискорення темпів будівництва та направлено 3 претензії щодо притягнення Генерального підрядника до відповідальності шляхом нарахування пені.

Товариством з обмеженою відповідальністю "ВізіН РІЧ" укладено 1 договір підряду щодо об’єкту в м. Очаків, за яким роботи виконувались із запізненням. Договір вже розірвано в односторонньому порядку Міністерством оборони та проведено повторну процедуру закупівлі.

"Міноборони докладатиме максимальних зусиль для боротьби з забудовниками, які не виконують свої зобов’язання, з відповідним відшкодуванням за зриви строків будівельних робіт та передачею матеріалів до правоохоронних органів для ухвалення правового рішення", — наголосив полковник Олександр Чергінець.

Нагадаємо, будівництво 184 гуртожитків нового зразка для 23 тисяч військових - найбільш масштабне будівництво за всю історію ЗСУ. Уже зараз триває будівництво 155 будинків в 21 області в усій країні.

На реалізацію проекту з будівництва 184 житлових комплексів для ЗСУ для розміщення 23 тисяч військовослужбовців військової служби за контрактом передбачено фінансовий ресурс - 2,6 млрд грн. Будівництво розпочато на 25 майданчиках, зокрема, у Житомирі, Миколаєві, Новоград-Волинському, Конотопі, Бердичеві, Кременчуці, Бродах, Дачному, Подільському, Старичах, Мирному, Гончарівському та Десні.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3079367
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору