EN|RU|UK
 Політика України
  17584  373

 Привітання з нагоди дня ССО копіює слова російського ролика. У штабі заявили, що це "тролінг". ВIДЕО

Командування Операції об'єднаних сил привітало воїнів Сил спеціальних операцій відеопривітанням зі словами з російського ролика.

Як передає Цензор.НЕТ, у суботу, 28 липня, на сторінці ООС у Facebook з'явилося привітання генерал-лейтенанта Сергія Наєва з нагоди Дня Сил спеціальних операцій.

Воно супроводжувалося відеороликом.

...

Пізніше журналіст "Радіо Свобода" Левко Стек зауважив, що текст цього відеопривітання майже копіює текст у російському ролику 2014 року.

"Практично кожне слово тут здерте з пропагандистського відео, що прославляє, кого б ви думали, - російську армію. Воно було випущене ще у 2014 році. І от тепер, саме цими словами в Україні вирішили прорекламувати ССО. Нагадаю, саме ті ССО, які були створені якраз для протидії загрозам, що їх несе в першу чергу російська армія. Для порівняння скомпонував обидва відео - гляньте, щоб пересвідчитись", - пише він.

...

"По-перше, він розміщений на офіційній сторінці Операції об'єднаних сил. Тобто, аж ніяк не може вважатись хендмейдом, якогось небайдужого українця, що таким чином вирішив проявити свою громадянську позицію. Більше того, цей ролик ілюструє слова та позицію командувача операції на Донбасі. По-друге, - це крадіжка. І мені було б абсолютно все одно, якби ідею для мотиваційного ролика представники ООС запозичили в армії США, Великої Британії чи Франції. Красти, звісно, завжди погано, але це можна було б ще якось списати на брак досвіду і фахівців, які б підказали в потрібний момент, що так робити не варто", - написав він.

Зі свого боку прес-центр штабу ООС відреагував на пост журналіста Стека і заявив, що копіювання слів було зроблено навмисне.

У заяві від імені керівника угруповання Сил спеціальних операцій, лицаря Ордена Богдана Хмельницького III ступеня, Народного Героя України полковника Сергія Кривоноса йдеться:

"Дякуємо журналісту Левку Стеку за увагу до відео Сил спеціальних операцій Збройних Сил України зі складу Об’єднаних сил. Відділ спеціальних операцій Об’єднаних сил планує та здійснює відповідні заходи щодо боротьби з російським агресором.

Українські спецпризначенці та підрозділи інформаційно-психологічних операцій, які входять до складу Об’єднаних сил, використовують різні методи та способи в боротьбі з російською армією.

До дня Сил спеціальних операцій фахівці з інформаційної боротьби підготували та показали відповідний відеоролик, який за замислом цієї інформаційної дії містить слова з російського відео 2014 року. Цей прийом ми називаємо "тролінг". Зазначений сюжет у день нашого свята мав боротися з російською пропагандою. Військовослужбовці відділу та підрозділів Сил спеціальних операцій, що входять до Об’єднаних сил, знали про зазначений "тролінг" і з розумінням поставилися до того, що працювали навіть у своє свято. Наша робота сповна оцінена ворогом та такими уважними журналістами як Левко Стек.

Рухаємося далі! ССО ЗС України це сила!"

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3079044
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору