EN|RU|UK
 Політика України
  3394  59

 Співрозмовники скоординували заходи щодо недопущення будівництва Північного потоку, - Порошенко зустрівся із заступником Держсекретаря США Фенноном. ВІДЕО+ФОТО

Президент України Петро Порошенко прийняв новопризначеного заступника Державного секретаря США з питань енергетичних ресурсів Френсіса Феннона.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Глави держави.

...

У повідомленні зазначається: "Були обговорені питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною та Сполученими Штатами, зокрема у сфері енергетичного співробітництва. "Ми маємо дуже великий перелік тем для обговорення. Можу наголосити, що сьогодні вперше енергоблок Южно-Української атомної електростанції запрацював на американському паливі компанії Westinghouse", - сказав Петро Порошенко. Глава держави нагадав, що відповідні домовленості були досягнуті під час його зустрічей з Президентом США Дональдом Трампом.

Співрозмовники скоординували підходи і практичні заходи української та американської сторін у справі протидії будівництву газогону "Північний потік-2".

"Дуже важлива наша координація у питаннях недопущення будівництва "Північного потоку-2". Як проекту, який загрожує не лише енергетиці України і Європи, а напряму стосується геополітичної безпеки. І я вітаю абсолютно чітку і послідовну позицію американського Президента Дональда Трампа й американської Адміністрації, американського Уряду. Для нас це надзвичайно важливо", - підкреслив Петро Порошенко.

Глава держави висловив вдячність американській стороні за послідовну підтримку та практичну допомогу нашій державі в її зусиллях з диверсифікації джерел енергопостачання, зниження залежності у цьому питанні від РФ, реформування енергетичного сектору України.

У свою чергу, Заступник Державного секретаря США з питань енергетичних ресурсів Френсіс Феннон підкреслив важливість відносин між нашими країнами, зокрема в сфері енергетичної безпеки.

"Також хочу висловити непохитну підтримку України з боку США і категоричний спротив проекту "Північний потік-2". Хочу підкреслити необхідність підтримки надійного транзиту газу в Україні. Ми всі єдині в США щодо підтримки України", - сказав він.

"Я хотів би поаплодувати Вам за Ваше лідерство, а також країні, за ті реформи, які ви проводите. Ці реформи сприяють ще більшому обсягу інвестицій. Вважаю, що ці реформи є важливим сигналом для решти світу інвестувати в Україну. Бізнесмени зацікавлені у прозорих, зрозумілих та прогнозованих правилах і ви встановлюєте такі умови", - також наголосив Френсіс Феннон.

Співрозмовники скоординували заходи щодо недопущення будівництва Північного потоку, - Порошенко зустрівся із заступником Держсекретаря США Фенноном 01
Співрозмовники скоординували заходи щодо недопущення будівництва Північного потоку, - Порошенко зустрівся із заступником Держсекретаря США Фенноном 02

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3078126
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору