EN|RU|UK
 Суспільство, За кордоном
  19469  56

 Американська армія впроваджує новий тест на фізичну підготовку. ВIДЕО

Американська армія впроваджує новий тест на фізичну підготовку. Методика перевірки ступеня фізичної підготовки солдатів, що використовується нині, була розроблена і застосована в 1980 році.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, новий тест - армійський тест на фізичну підготовку, необхідну для виконання бойових операцій (Army Combat Fitness Test або ACFT), складається із шести вправ, заснованих на завданнях, з якими солдат може зіткнутися під час навчань або в бою.

Цей тест дає можливість виміряти ступінь розвитку всіх основних груп м'язів і отримати уявлення про те, чи готовий солдат у фізичному плані виконувати покладені на нього обов'язки. Вправи виконуються почергово. Зазвичай солдату досить приблизно 15 хвилин, щоб виконати їх усі.

Тест містить такі вправи: три підняття максимально можливої ваги, кидок вантажу через себе у положенні стоячи - солдат має перекинути через себе кулю вагою близько 4,5 кг на максимальну відстань, віджимання з підняттям кистей у положенні лежачи, комбінована вправа, що містить човниковий біг, волочіння вантажу, біг приставними кроками та перенесення вантажу. Крім того, в тест додано підтягування на перекладині з дотягуванням колін до ліктів протягом двох хвилин і біг на дистанцію в 2 милі (3,219 м).

...

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3077391
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору