EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  11325  27
Матеріали за темою:

 Обсяг роботи ВККСУ вражає. Українська влада виконує взяті зобов'язання щодо створення нової судової системи, - спецпредставник генсека РЄ Брійя. ВIДЕО

Обсяг роботи ВККС вражає. Процедури Комісії є підтвердженням виконання українською владою взятих на себе зобов'язань щодо створення нової судової системи.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ВККСУ, про це йдеться в коментарі спеціального представника генерального секретаря Ради Європи Режиса Брійя з приводу діяльності ВККСУ.

"Упродовж останніх двох років в Україні було проведено інтенсивну роботу, яка має на меті реформування судоустрою… Рада Європи зазначає, що результати цієї роботи є дуже позитивні", - повідомив він.

"Я уважно стежив за діяльністю ВККСУ, особисто відвідував Комісію та спостерігав за співбесідами на Уoutube каналі. План дій Ради Європи дуже тісно переплітається з роботою ВККСУ, оскільки в рамках цієї роботи було надано декілька висновків щодо покращення процедури добору суддів.

Водночас обсяг роботи Комісії вражає. Нам не відомо жодного прецеденту функціонування такої кількості якісних процедур, але ці процедури є підтвердженням виконання українською владою взятих на себе зобов’язань щодо створення нової судової системи", - додав представник Генерального секретаря Ради Європи.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3074756
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору