EN|RU|UK
 Політика України
  73424  310

 Порошенко передав ЗСУ сертифікати на новітні вітчизняні радіолокаційні станції виробництва "Іскра". ВIДЕО

Президент Петро Порошенко передав підрозділам Збройних сил сертифікати на високоточні радіолокаційні станції вітчизняного виробництва.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

"Надзвичайно радий вітати колектив Науково-виробничого комплексу "Іскра".

Сьогодні передав сертифікати на радіолокаційні станції, виготовлені тут, підрозділам ЗСУ. Радіолокаційні станції, які виробляє "Іскра" мають вищі характеристики, ніж ті, що нам пропонують на зовнішніх ринках.

Це високоточне обладнання закриє українське небо від ворога".

Глава держави наголосив, що продукція заводу відіграє важливу роль у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України та подякував трудовому колективу за сумлінну працю і високий професіоналізм.

Президент підкреслив, що дуже важливим є той факт, що це високотехнологічне військове виробництво базується на використанні українських комплектуючих, або виготовлених у співпраці з країнами-партнерами України.

Петро Порошенко зазначив, що "пріоритетним має бути забезпечення українського війська і лише потім – військово-технічний експорт.

"Насамперед  ми маємо задовільнити українські Збройні Сили. І тому ми виділяємо 5% ВВП для оснащення ЗСУ, чого ніколи не було в історії України", - підкреслив Президент.

Він також зазначив, що кошти із повернутих 1,5 млрд доларів, які були вкрадені у народу України попередньою владою, йдуть не лише на обладнання комфортабельних гуртожитків для військових, а й на закупівлю найсучаснішого озброєння, яке виготовляється військово-промисловим комплексом України.

Президент підкреслив, що завдяки пріоритетності у підтримці вітчизняного ВПК вдалося розробити і запустити у виробництво "наші контрбатарейні станції, які за своїми характеристиками вищі за те, що нам пропонують на зовнішніх ринках". Це ж стосується і радіолокаційних станцій у форматі 3D.

Ця перлина ВПК України відіграє надзвичайно важливу роль у  забезпеченні обороноздатності держави", - сказав Петро Порошенко про "Науково-виробничий комплекс "Іскра".

"Головний капітал – це люди, це робочі руки. Саме завдяки вам, вашій праці, вашому колективу – унікальному колективу, який було збережено в надважких умовах", - підкреслив Президент та наголосив на важливості завантаження підприємства ВПК на 100% для Збройних Сил України. Він також додав, що Закон "Про національну безпеку України", який вчора був ухвалений Верховною Радою, гарантуватиме бюджетне фінансування ВПК на найближчі роки

"Внесок кожного з вас в обороноздатність країни не менший, ніж внесок солдата на передовій, внесок дипломата, який забезпечує світову коаліцію на підтримку України", - сказав Президент колективу підприємства.

"Ви зробили неможливе – в такі короткі терміни відновили виробництво. Там, де виробництво залишилося на окупованих територіях, ви врятували документацію, врятували досвід. Прийняли до себе в колектив конструкторів. І все зробили для того, щоб обороноздатність держави не була меншою. Ваш внесок в обороноздатність країни надзвичайно великий", - сказав Петро Порошенко та подякував колективу за самовіддану роботу.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3073078
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору