EN|RU|UK
 Політика України
  4465  13

 Комітет ВР з питань оборони розглянув законопроект про нацбезпеку. ВIДЕО

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки й оборони на своєму засіданні сьогодні розглядає проект закону "Про національну безпеку України".

Цензор.НЕТ веде пряму трансляцію засідання

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fcensor.net%2Fvideos%2F1862446183805981%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

Сьогодні, 19 червня, на засідання Комітету з питань нацбезпеки й оборони заплановано розгляд проекту "Закону про національну безпеку України" (реестр.№8068) до другого читання.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні президентський проект закону (№8068) про національну безпеку 5 квітня. Документом пропонується визначити механізми керівництва у сфері національної безпеки й оборони, нормувати структуру і склад сектора безпеки й оборони, систему управління, координації і взаємодії його органів, ввести комплексний підхід до планування у сфері національної безпеки й оборони для забезпечення сталого та ефективного цивільного демократичного контролю над органами і формуваннями сектору безпеки і оборони.

Проект також передбачає скасування трьох законів, об'єднуючи їх. Це закони "Про основи національної безпеки України", "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави" та "Про організацію оборонного планування".

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3072262
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору