EN|RU|UK
 Політика України
  15987  46
Матеріали за темою:

 Для тих, хто ще не зрозумів, - не сьогодні, так через рік, не через рік, так через 5 років злочини будуть розслідувані, - Гройсман про створення Антикорупційного суду. ВIДЕО

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав ухвалення закону про Антикорупційний суд важливим кроком у боротьбі з корупцією.

Про це він сказав на засіданні уряду 13 червня, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

...

"Для багатьох це голосування є серйозним знаком... Навіть для тих, хто ще не зрозумів. Не сьогодні, так через рік, не через рік, так через 5 років злочини будуть розслідувані", - заявив Гройсман.

Нагадаємо, 7 червня Верховна Рада ухвалила закон про Антикорупційний суд: "за" документ №7440 у другому читанні та в цілому проголосували 315 народних депутатів. 11 червня Порошенко його підписав. Деякі положення цього законопроекту в другому читанні були змінені внаслідок консультацій із МВФ. Найбільш дискусійною була норма про вирішальну роль Громадської ради міжнародних експертів під час відбору суддів. Відповідно до закону, претенденти на посаду судді подаватимуть до ВККС документи для участі в конкурсі.

Для оцінки доброчесності кандидатів та допомоги в підготовці рішення щодо призначення суддів ВККС на шість років сформує Громадську раду міжнародних експертів. Згідно з остаточними поправками, рада складатиметься із шести членів, а не семи, як це передбачала редакція законопроекту до другого читання. Членів Громадської ради призначатиме ВККС на підставі пропозицій міжнародних організацій, з якими Україна співпрацює у сфері запобігання та протидії корупції, відповідно до міжнародних договорів.

У прикінцевих та перехідних положеннях ухваленого закону президенту пропонується внести в парламент законопроект про створення Вищого антикорупційного суду.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3071217
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору