EN|RU|UK
 Політика України
  18809  62

 "Подивимося, як піде. Тільки в березні набув чинності новий закон", - Гройсман про виконання річного плану приватизації держактивів. ВIДЕО

Державний бюджет на 2018 рік передбачає близько 20 мільярдів гривень надходжень від продажу держактивів.

Про це глава уряду заявив на зустрічі з журналістами в Тульчині, передає Цензор.НЕТ із посиланням на facebook-сторінку Володимира Гройсмана.

"Я називаю процес приватизації залучення інвестицій в держактиви, що сприятиме створенню робочих місць, розвитку національної економіки. І все, що напрацює економіка, ми повинні реінвестувати, зокрема і в культуру.

Цього місяця стартує нова система продажу через систему ProZorro - конкурентно, відкрито, публічно. Ніяких зловживань. Так, як працює система ProZorro в сфері держзакупівель, те ж саме  працюватиме і в рамках приватизаційних процесів", - зазначив прем'єр.

За його словами, план приватизації великих підприємств на цей рік - приблизно 20 мільярдів. "Подивимося, як піде. Тільки в березні набув чинності новий закон про приватизацію. Досить прозорий і ефективний, який прибирає всі корупційні речі в цій сфері. Ми подивимося, як він зараз почне працювати, щоб це було дуже якісно", - сказав він.

Нагадаємо, державний бюджет на 2018 рік передбачає 21,3 млрд гривень надходжень від приватизації.

7 березня 2018 року набув чинності закон про приватизацію. Згідно з документом, Кабінет міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності повинен розробити і привести у відповідність із цим законом свої нормативно-правові акти; забезпечити розробку та ухвалення  міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, передбачених цим законом; забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому закону. Також встановлюється 11 місяців підготовки для об'єктів великої приватизації та 5 місяців для малої.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3070753
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору