EN|RU|UK
 Політика України
  3260  5

 Комітет ВР з питань оборони оприлюднив текст законопроекту про нацбезпеку. ВIДЕО

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони на своєму засіданні сьогодні розглянув проект закону Про національну безпеку України, який пізніше був розміщений для публічного ознайомлення.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Комітету.

"За дорученням Голови Комітету розміщуємо для публічного ознайомлення текст проекту закону про національну безпеку України, який було представлено головою робочої групи Вінником І.Ю. на засіданні Комітету 6 червня 2018 року", - сказано в повідомленні.

З текстом проекту Закону можна ознайомитись ТУТ.

Секретар комітету Іван Вінник зазначив, що "не готовий розділ щодо заключних перехідних положень, це розділ, який вносить зміни в інші законодавчі акти ... це фактично технічний розділ, а все інше готове".

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила в першому читанні президентський проект закону (№8068) про національну безпеку 5 квітня. Документом пропонується визначити механізми керівництва у сфері національної безпеки й оборони, нормувати структуру і склад сектора безпеки й оборони, систему управління, координації і взаємодії його органів, ввести комплексний підхід до планування у сфері національної безпеки і оборони для гарантування сталого та ефективного цивільного демократичного контролю над органами і формуваннями сектора безпеки й оборони.

Проект також передбачає скасування трьох законів, об'єднуючи їх. Це закони "Про основи національної безпеки України", "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією і правоохоронними органами держави" та "Про організацію оборонного планування".

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3070145
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору