EN|RU|UK
 Політика України
  4630  6

 Комітет ВР з питань оборони розглянув законопроект про нацбезпеку. ВIДЕО

Комітет Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони на своєму засіданні сьогодні розглянув проект закону "Про національну безпеку України".

Цензор.НЕТ вів пряму трансляцію засідання.

На порядку денному засідання комітету було зазначено лише одне питання - розгляд проекту Закону про національну безпеку України.

Секретар комітету Іван Вінник представив присутнім законопроект.

Варто зазначити, що станом на 15.15 кворум на засіданні комітету був відсутній - присутні лише 7 членів комітету.

Нагадаємо, Верховна Рада України затвердила в першому читанні президентський проект закону (№8068) про національну безпеку 5 квітня. Документом пропонується визначити механізми керівництва у сфері національної безпеки і оборони, унормувати структуру і склад сектору безпеки і оборони, систему управління, координації та взаємодії його органів, ввести комплексний підхід до планування у сфері національної безпеки і оборони для забезпечення сталого та ефективного цивільного демократичного контролю над органами і формуваннями сектору безпеки і оборони.

Проект також передбачає скасування трьох законів, об'єднавши їх. Це закони "Про основи національної безпеки України", "Про демократичний цивільний контроль над Воєнною організацією та правоохоронними органами держави" та "Про організацію оборонного планування".

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3070063
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору