EN|RU|UK
 Політика України
  7322  18
Матеріали за темою:

 Рада почала розгляд законопроекту про Антикорупційний суд. ВIДЕО

Сьогодні, 23 травня, Верховна Рада перейшла до розгляду в другому читанні законопроекту про Вищий антикорупційний суд (№7440).

Спікер Верховної Ради України Парубій у ході сьогоднішнього засідання Ради оголосив про початок розгляду в другому читанні проекту Закону про Вищий антикорупційний суд (№7440), передає Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ВР.

...

Парубій нагадав про проведені переговори з Венеціанською комісією з погодженням дискусійних норм цього законопроекту. Він повідомив, що були узгоджені 13 з 14 рекомендацій. "Це важливий крок вперед. Але, на жаль, ми не змогли узгодити всі поправки", - додав він.

Парубій також повідомив, що з головою Комітету з питань правової політики і правосуддя досягнута домовленість, що за тими нормами, де немає узгодження, Комітет ухвалив рішення "на розсуд залу".

Головуючий запропонував ті позиції, які будуть внесені на розсуд залу, розглянути в кінці розгляду всіх поправок перед голосуванням за законопроект у цілому. За його словами, спочатку потрібно пройти всі узгоджені позиції і мати можливість і час продовжити консультації протягом розгляду законопроекту.

Парубій нагадав, що в законопроекті одна тисяча дев'ятсот двадцять сім правок. Сьогодні народні депутати зможуть лише почати розгляд.

Голова Комітету з питань правової політики і правосуддя Руслан Князевич додав до сказаного, що ті правки, які враховані Комітетом, це спільна позиція Комітету і Венеціанської комісії. Він попросив народних депутатів, редагування яких не враховані або враховані частково, не ображатися, що вони не будуть ставитися на голосування, оскільки це призведе до нових узгоджень, до чергового раунду перепогодження цих норм.

Князевич також сказав, що під час розгляду поправок він буде коментувати пропозиції, які будуть розглядатися.

Народні депутати взялися до розгляду поправок до законопроекту. Станом, на 13.57 Рада змогла розглянути 179 поправок.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3067623
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору