EN|RU|UK
 Політика України
  5252  7

 "А чого ви вирішили, що це СБУ? "Самый большой уникум" у мене так закодований", - "опоблоківець" Матвієнков про вчорашнє запрошення на чай від "СБУ". ВIДЕО

Нардеп ("Опоблок") Сергій Матвієнков пояснив, що в його телефоні під абонентом "СБУ Олександр Вікторович", який вчора запросив його на чай, закодований "найбільший унікал".

Про це заявив у кулуарах Ради нардеп ("Опоблок") Сергій Матвієнков, коментуючи своє вчорашнє листування під час засідання Ради з абонентом, підписаним "СБУ Олександр Вікторович", яке вчора опублікував Цензор.НЕТ, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

...

"А чого ви вирішили, що це СБУ? А може це "самый большой унікум"? Найбільший унікал у мене так закодований. У мене букви в телефоні -"а","б", "ц". У мене є СБУ - найбільший унікум. У мене ось цей товариш "самый большой поет"- СБП, написаний. Це ж не означає ... А чай я можу пити з ким завгодно і де завгодно. Тим більше не в робочий час. 14.00 це же перерва. Це ніяка не секретна угода. Але, з боку вашого видання, це щонайменше некоректно лазити і знімати що, де, хто по телефону. ... Є робота. Ну, люди займаються справою. Некоректно", - заявив Матвієнков.

Нагадаємо, вчора під час засідання Верховної Ради нардеп Сергій Анатолійович (С.А.) Матвієнков листувався з абонентом, підписаним "СБУ Олександр Вікторович".

"СБУ Олександр Вікторович": Доброго дня, шановний С.А., хотів запросити на чай.

Матвієнков С.А.: Завтра 14.00?

"СБУ Олександр Вікторович": Завтра на виїзді. У будь-який інший день. Дякую

Матвієнков С.А.: Четвер 14.30?

"СБУ Олександр Вікторович": Ок. На тому ж місці?

Матвієнков С.А.: ОК

А чого ви вирішили, що це СБУ? Самый большой уникум у мене так закодований, - опоблоківець Матвієнков про вчорашнє запрошення на чай від СБУ 01

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3066348
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору