EN|RU|UK
 За кордоном
  26724  71

 Міжнародне співтовариство має розробити всеосяжний план дій для швидкого реагування на пропаганду і фейки, - Україна в ООН. ПРЯМА ТРАНСЛЯЦIЯ

Українська делегація проводить у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку засідання про російську пропаганду і фейки.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Представництва України в ООН.

Міжнародне співтовариство має розробити всеосяжний план дій для швидкого реагування на пропаганду і фейки, - Україна в ООН 01

Згідно з анонсом на сайті Представництва, це продовження дискусії, ініційованої Україною в ООН у 2017 році з приводу гібридних форм ведення війни.

"Пропаганда і фейкові новини залишаються одним із основних невійськових інструментів, які різні актори активно використовують, щоб впливати на громадську думку і досягати політичних цілей. Очевидно, що гібридні методи, такі як текстові підробки, фото- і відео підробки, брехливі твердження, фальшиві документи, експерти з обману, підроблені джерела новин і свідки, є прямою загрозою демократичним цінностям і підривають міжнародний мир і безпеку. Тому існує нагальна необхідність того, щоб міжнародне співтовариство розробило всеосяжний план дій для швидкого реагування на це явище", - наголошується в анонсі.

На цьому заході українська сторона представляє звіти про вплив дезінформації на міжнародній арені і пропонує учасникам обговорити різні аспекти пропаганди і фейкових новин, а також виявити можливі інструменти для боротьби із цими загрозами.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3065261
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору