EN|RU|UK
 Політика України
  30118  123
Матеріали за темою:

 Важливо, що переважить - гроші чи реальні європейські цінності, - Яценюк про "Північний потік-2". ВIДЕО

Зупинка будівництва "Північного потоку-2" має здійснюватися серед іншого і через дуже жорсткий тиск, зокрема введенням санкцій з боку США проти компаній, які його будують, та блокування проекту Єврокомісією.

Про це заявив лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк в ефірі програми "Сьогодні" на ТРК "Україна" у вівторок, 10 квітня, передає прес-служба політсили.

Арсеній Яценюк підкреслив, що будівництво "Північного потоку-2" може позбавити Україну 3-х мільярдів доларів доходів на рік. Він нагадав, що європейські партнери надають нашій державі 1 мільярд доларів кредиту на рік, який треба повертати, в той час як на транзиті газу "ми зараз самі заробляємо 3 мільярди".

"Якщо Росія з нашими західними партнерами побудує цей газогін, то мета Росії перевести українську газотранспортну систему в металобрухт буде тоді здійсненна", - наголосив лідер "Народного фронту".

"Мені приємно, що канцлер Німеччини сьогодні визнала, що ("Північний потік-2") – це  не тільки економічний, а й політичний проект. Та хотів би розібратися в деталях. Коли наші німецькі партнери сказали, що Україна повинна залишатися транзитером, - то це наскільки? На 100% наших потужностей і на заробіток для українського народу в 3 мільярди доларів чи на 10%  потужностей і заробіток 300 мільйонів доларів?", - сказав він.

США, країни Балтії, Польща виступили проти "Північного потоку-2", нагадав лідер "Народного фронту", так само як і Європейська комісія: "І зараз дуже важливо, що буде переважати: гроші чи реальні європейські цінності".

Арсеній Яценюк підкреслив, що зупинка проекту "має здійснюватися в тому числі і через дуже жорсткий тиск": "Якщо американська адміністрація введе санкції проти компаній, які будують "Північний потік-2", - це буде реальна дія. Якщо Європейська комісія чітко заявить, що блокує будівництво "Північного потоку-2" і підтримує український народ і незалежність України, адже наша газотранспортна система – це частина нашої незалежності, - це також буде дія. Так само якщо канцлер Німеччини також чітко заявить, що не дасть можливості позбавити Україну транзитних потужностей. Це буде рішення цієї проблеми".

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3060635
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору