EN|RU|UK
 Політика України
  1938  3

 Департамент внутрішньої безпеки Нацполіції отримає більше повноважень для розслідування фактів корупції у системі МВС. ВIДЕО

Рішенням колегії МВС, Департамент внутрішньої безпеки отримає більше повноважень і надалі розширить штат співробітників для боротьби з корупцією не тільки в Національній поліції, а й у всіх органах центральної виконавчої влади системи МВС.

Про це йшлося на підсумковій колегії МВС, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на департамент комунікації відомства.


"В умовах проведення реформи Міністерства внутрішніх справ України, Департамент внутрішньої безпеки разом зі слідчими Національної поліції, за прямою вказівкою глави МВС та за підтримки голови Нацполіції, почали виявляти, документувати та руйнувати злочинні схеми в усіх центральної органах влади, діяльність яких координується Міністром", –сказав начальник Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції Євген Коваль.

Начальник ДВБ зазначив, що фахівці Департаменту працюватимуть над розкриттям злочинних схем та проявів корупції, не лише в Національній поліції, а й у Національній гвардії, Державній прикордонній службі, ДСНС та сервісних центрах МВС.

Євген Коваль наголосив, що не зважаючи на проведені реформи у системі і перехід від колишніх МРЕО, в окремих регіонах залишаються діяти старі корупційні схеми щодо оформлення та переоформлення нових та вживаних автомобілів, внесення в базу НАІС кримінальних авто.

Начальник ДВБ також навів приклади незаконного збагачення фахівців Державної міграційної служби.

"З моменту вступу в дію міжнародних угод про безвізове відвідування країн Євросоюзу, з’явився шалений попит на біометричні паспорти. Як відомо попит завжди породжує пропозицію. В мережі Інтернет безліч оголошень щодо надання допомоги при отриманні таких паспортів. Ціна питання від 2,5 до 25 тисяч гривень, залежно від терміну. Навіть при поверхневій перевірці, було встановлено, що кожна із фірм має корупційні контакти в підрозділах міграційної служби, або взагалі створена посадовцем цієї служби", – сказав Євген Коваль.

Він відмітив, що відповідна робота з виявлення злочинів ведеться і в Нацгвардії та Держприкордонслужбі. Налагоджено якісний обмін інформацією між зазначеними ВБ.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3047270
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору