EN|RU|UK
 Політика України
  8978  105
Матеріали за темою:

 Бюджет-2018 вирішує більшість завдань армії. На перший план виходить проблема людського ресурсу, - Бутусов. ВIДЕО

У 2018 році бюджет армії перевищить 3 млрд доларів, чого цілком достатньо для того, щоб вирішити велику частину питань, що стоять перед Україною.

Про це головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов заявив в ефірі "Громадського радіо"

"Бюджет армії 2017 був близько 2,5 млрд доларів, цьогоріч він перевищить 3 млрд. Це величезні кошти, яких цілком достатньо для того, щоб вирішити велику частину питань, які стоять перед Україною, навіть без залучення західної допомоги", - вважає він.

За його словами, держава виділяє достатньо коштів, щоб була можливість маневрувати ресурсами, будувати Збройні сили нового покоління, адаптовані під сучасні локальні війни 21 століття.

"Тепер, після того, як зняли цю основну проблему (Ресурсів. - Ред.), вийшли на перший план інші проблеми. Перш за все - проблема людського ресурсу. Матеріальний ресурс зараз уже є другорядним. Першочергово, це проблема управління людським ресурсом, тому що на ті кошти, які виділяє зараз держава, наповнити армію заробітчанами, як виявляється, можна, це не є проблемою", - зазначає Бутусов.

За його словами, зараз в армії вже немає нестачі людей, але "потрібні люди ініціативні, вольові, які націлені на результат, здатні воювати з противником, вести контактні бої, переважати противника інтелектуально і вести сучасну війну"

"Для цього потрібні люди вже не тільки з вольовими якостями, а перш за все з інтелектуальним рівнем", - упевнений він.

 Бутусов наголошує, що для успішних перетворень, а не псевдореформ, потрібно брати в армію так званих "незручних людей".

"Ініціативних, які сперечаються з керівництвом, не говорять "є, так точно", ставлять незручні питання. А ці люди в нашій армії, особливо зараз, коли активна фаза відсутня - для генералів найбільші вороги. Їх найбільше ненавидять і прибирають із ЗСУ і Нацгвардії в першу чергу", - зазначає журналіст.

Повну версію бесіди дивіться в запису відеотрансляції.

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3043002
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору