EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  5046  192

 Кваснєвський: Буде великою помилкою, якщо польсько-український діалог опиниться в руках націоналістів. Це допоможе Росії. ВIДЕО

Політичні лідери двох країн мають не допустити, щоб польсько-український діалог був у руках націоналістів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Олександр Кваснєвський (президент Польщі у 1995-2005 роках) заявив в інтерв'ю для "112".

"Буде великою помилкою політичних лідерів наших країн, якщо польсько-український діалог буде в руках націоналістів із обох боків, бо тоді ми не знайдемо відповіді, як розмовляти, не знайдемо ідеї, як створити майбутнє, як організувати співпрацю. Я б пропонував лідерам наших країн почати серйозний діалог щодо історії", - сказав він.

На його думку, взаєморозуміння можна досягнути під час обговорення всіх історичних фактів.

"Історію ми вже не змінимо. Вона була дуже трагічною, оцінки були різними. Але вона вже була. Є хороший приклад того, що сталося між Польщею та Німеччиною або між Німеччиною та Францією після війни. Це називається процесом примирення. І він пов'язаний з тим, що починається діалог, що немає жодних табу, що спокійно серед академіків, істориків, артистів, людей молодого покоління ми говоримо про все, що сталося, які факти, чому це так, що трапилося, і тоді можна виробити взаєморозуміння", - вважає Олександр Кваснєвський.

Крім того, він не відкидає, що у відносини між Україною і Польщею може втручатися Росія.

"По-моєму, все, що зараз відбувається, допомагає Росії. Я не знаю, наскільки вони впливають на це, всюди у світі говорять, що Росія впливає на все. І на вибори, і таке інше, але я дивлюся на це спокійно", - додав екс-президент Польщі.

 

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3041255
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору