EN|RU|UK
 Курйози
  99458  618
Матеріали за темою:

 Росіяни назвали свідчення Яценюка в суді сенсацією: "Турчинов віддавав наказ стріляти в Криму!". ВІДЕО

Російська пропаганда вважає, що свідчення екс-прем'єр міністра Арсенія Яценюка у справі екс-президента Віктора Януковича про наказ застосовувати зброю в Криму в 2014 році проти окупантів РФ є "сенсаційними".

Про це інформує Цензор.НЕТ.

Нагадаємо, вчора екс-прем'єр заявив, що в лютому відправили до Криму депутатів, щоб налагодити діалог із кримським урядом. "Там був Порошенко, Куніцин і багато депутатів", - сказав Яценюк.

"Я особисто виступив з ініціативою на предмет надання додаткових повноважень АРК", - говорить Яценюк, підкреслюючи, що пропонував тоді розширити автономію.

Яценюк зазначив, що вже будучи прем'єром, пробував переконати Росію повернутися в правове русло, зупинити захоплення Криму.

Також екс-прем'єр-міністр запевнив, що українська влада робила все можливе для того, щоб не допустити окупації Криму.

Яценюк заявив, що виконувач обов'язків президента України разом із міністром оборони, начальником Генерального штабу, Служба безпеки, Міністерство внутрішніх справ та інших правоохоронних органів виконували ту роботу, яка на них покладена Конституцією і законом.

"Я добре пам'ятаю одну із селекторних нарад у Міністерстві оборони України. Тоді, коли виконувач обов'язків президента в моїй присутності, присутності міністра оборони давав чітку вказівку. Це була селекторна нарада, ще й відеозв'язок навіть був. Давав чітку вказівку ні в якому разі не здавати ніяких військових об'єктів, застосовувати зброю при захисті українських військових баз і застосувати зброю при захисті українських кораблів. Тому були видані, це не моя конституційна компетенція, але я можу свідчити про те, що були видані всі юридично зобов'язуючі документи Збройним Силам, Національній гвардії, Військово-Морським Силам, Військово-Повітряним Силам щодо захисту української території, захисту військових баз і застосування зброї при нападі на українські військові об'єкти", - зазначив Яценюк.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3038982
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
Сторінка 7 з 7
<<<1 2 3 4 5 6 7
 
 
 
 
 
 вгору