EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1742  83

 "До 2020 року ми ліквідуємо чергу в дитсадки", - Гройсман. ВIДЕО

6 грудня на засіданні Кабінету Міністрів України міністр освіти і науки України Лілія Гриневич презентувала програму розвитку дошкільної освіти.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

...

За її словами, до 2020 року заплановано створити 96147 місць у дитсадках. Така кількість місць не тільки ліквідує черги в дитячі садки, а й забезпечить нормальну завантаженість груп у садочках.

Гриневич нагадала, що дошкільна освіта, згідно з новим законодавством, є обов'язковою.

Однією з основних проблем дошкільних навчальних закладів є дефіцит кадрів. Тільки сьогодні цей дефіцит становить понад 4000 осіб, а для того, щоб забезпечити необхідне розширення ДНЗ, важливо звернути увагу на підготовку фахівців у педагогічних коледжах та університетах.

Для того, щоб реалізувати цей амбітний план, уряд планує не тільки відкривати нові садки, а й реорганізовувати освітні установи, створюючи дошкільні відділення (наприклад, у школах, де є вільні приміщення).

Також МОН планує стимулювати відкриття приватних садочків і повертати приміщення дитячих установ, які використовуються не за призначенням для відновлення роботи закладів.

У свою чергу прем'єр-міністр підтримав цю програму.

"До 2020 року ми ліквідуємо чергу в дитсадки. Я взагалі вважаю, що це треба було зробити ще кілька років тому. Тому пріоритетом Держфонду регіонального розвитку на майбутній рік повинен стати дитячий садок. Маленькі українці не повинні стояти в черзі", - сказав Гройсман.

Уряд підтримав Програму розвитку дошкільної освіти до 2020 року одноголосно.

Источник: https://censor.net.ua/ua/v3037705
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору