EN|RU|UK

Бібліотека "Моя війна"

Герої:Бутусов Юрій (2) Зіненко_Роман (1) Рибаков Дмитро (1) Баранов Віталій (1) Ясинська Віка (1) Брехаря Юрій (1)
 
Організації:армія (1)
 
Подібні теми:Історії російсько-української війни (1)
 Резонанс за темою(6)

Вийшла книга Романа Зіненка "Війна, якої не було" - 700 сторінок спогадів про Іловайську битву

Вийшла книга Романа Зіненка "Війна, якої не було" - 700 сторінок спогадів про Іловайську битвуСьогодні видавництво "Фоліо" відправляє першим замовникам перші 50 примірників книги "Війна, якої не було" Романа Зіненка. Це двотомник із бібліотеки спогадів учасників війни, яка видається під моєю редакцією. У цій книзі завжди буде жити часточка душі українських героїв.

  7382  15

Підполковник запасу, доброволець Віталій Баранов: Ми на власному досвіді переконалися, що наш порятунок – у землі. Траншеї, бліндажі вчилися робити стихійно в польових умовах

Підполковник запасу, доброволець Віталій Баранов: Ми на власному досвіді переконалися, що наш порятунок – у землі. Траншеї, бліндажі вчилися робити стихійно в польових умовах"Цензор.НЕТ" публікує фрагмент мемуарів із серії "Моя війна". Автор спогадів - Віталій Баранов, позивний Біба, підполковник запасу, доброволець.

  8370  14
 Фоторепортажі за темою(1)

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТО

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТООфіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Юрій Брехаря за затвердженим планом почне роботу над книгою і завершить роботу протягом декількох місяців. Книга буде видана у великій серії військових мемуарів "Моя війна".

  3768  8
 
 
 
 
 
 вгору