EN|RU|UK

Бібліотека "Моя війна"

Герої:Рибаков Дмитро (1) Баранов Віталій (1) Ясинська Віка (1) Бутусов Юрій (1) Брехаря Юрій (1)
 
Організації:армія (1)
 Резонанс за темою(5)

Підполковник запасу, доброволець Віталій Баранов: Ми на власному досвіді переконалися, що наш порятунок – у землі. Траншеї, бліндажі вчилися робити стихійно в польових умовах

Підполковник запасу, доброволець Віталій Баранов: Ми на власному досвіді переконалися, що наш порятунок – у землі. Траншеї, бліндажі вчилися робити стихійно в польових умовах"Цензор.НЕТ" публікує фрагмент мемуарів із серії "Моя війна". Автор спогадів - Віталій Баранов, позивний Біба, підполковник запасу, доброволець.

  7998  14

Артилерист Олексій Пайкін щодо своєї книги про війну з Росією: "Південний котел зачинився, ми опинилися в ньому - і можливості повернутися на "велику землю" в нас уже не було"

Артилерист Олексій Пайкін щодо своєї книги про війну з Росією: "Південний котел зачинився, ми опинилися в ньому - і можливості повернутися на "велику землю" в нас уже не було"Розмова з Олексієм публікується в рамках всеукраїнського проекту видання книг та інтерв'ю українських воїнів - бібліотека "Моя війна" під редакцією Юрія Бутусова. Цей проект надає матеріальну, редакційну та організаційну допомогу в написанні і виданні спогадів українським воїнам - безпосереднім учасникам бойових дій - з метою зберегти правду про війну, героїзм і самопожертву.

  19524  7
 Фоторепортажі за темою(1)

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТО

Офіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Брехаря уклав контракт на написання книги в рамках проекту "Моя війна", - Бутусов. ФОТООфіцер колишнього 40-го ОМПБ "Кривбас" Юрій Брехаря за затвердженим планом почне роботу над книгою і завершить роботу протягом декількох місяців. Книга буде видана у великій серії військових мемуарів "Моя війна".

  3453  8
 
 
 
 
 
 вгору