EN|RU|UK
 

Резонанс

(2181)
 Архів
Сторінка 1 з 49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
15 ознак "бойового командира", які малопомітні для начальства

15 ознак "бойового командира", які малопомітні для начальства (Юрій Бутусов)

  2335  22
Андрій Кіхтенко: "Зараз з'явилися такі наркотики, вживання яких з першого разу може мати летальні наслідки"

Андрій Кіхтенко: "Зараз з'явилися такі наркотики, вживання яких з першого разу може мати летальні наслідки" (Тетяна Бодня)

  18586  34
Трамп оголосив розслідування про втручання Ситника в президентські вибори 2016 року в США на боці противника Клінтон

Трамп оголосив розслідування про втручання Ситника в президентські вибори 2016 року в США на боці противника Клінтон (Юрій Бутусов)

  16361  90
Bayraktar - зброя, яку можна і потрібно застосовувати у війні з російськими окупантами

Bayraktar - зброя, яку можна і потрібно застосовувати у війні з російськими окупантами (Юрій Бутусов)

  18832  52
Десантник Павло Розлач (Ведмідь): "Після армії хотів зайнятися тим, чого в країні ще немає або дуже мало. Знайшов таку галузь. Вплутався"

Десантник Павло Розлач (Ведмідь): "Після армії хотів зайнятися тим, чого в країні ще немає або дуже мало. Знайшов таку галузь. Вплутався" (Віолетта Кіртока)

  11178  17
Командир десантного взводу Максим Бугель: "Удвох з начальником зв’язку 81 бригади ми вивели сімох бійців з пожежної частини під ДАПом"

Командир десантного взводу Максим Бугель: "Удвох з начальником зв’язку 81 бригади ми вивели сімох бійців з пожежної частини під ДАПом" (В.Ясинська)

  6374  5
Про нову структуру ЗСУ

Про нову структуру ЗСУ (Юрій Бутусов)

  11334  51
Аеророзвідник Олексій Барановський: "Теплий вітерець доносив до нас трупний запах. Я сказав Маші: "Знову ти мене у якийсь п#здоріз затягнула"

Аеророзвідник Олексій Барановський: "Теплий вітерець доносив до нас трупний запах. Я сказав Маші: "Знову ти мене у якийсь п#здоріз затягнула" (Валерія Бурлакова)

  13821  12
"Влучили ми, але влучили і в нас. Наш вертоліт падав дуже довго - шість секунд"

"Влучили ми, але влучили і в нас. Наш вертоліт падав дуже довго - шість секунд" (Віолетта Кіртока)

  50856  24
"Після вибуху Діма подивився на мене і сказав: "Ти знаєш, а в полон я не здався!" Я не одразу зрозуміла, що в нього немає руки"

"Після вибуху Діма подивився на мене і сказав: "Ти знаєш, а в полон я не здався!" Я не одразу зрозуміла, що в нього немає руки" (В.Ясинська)

  7198  11
"Історично все почалося з Тузли, коли було проведено репетицію": відбувся показ знятого у 2014 році фільму "Крим. Оточені зрадою"

"Історично все почалося з Тузли, коли було проведено репетицію": відбувся показ знятого у 2014 році фільму "Крим. Оточені зрадою" (Віолетта Кіртока)

  8035  32
Доступ до модних спеціальностей обмежать. ТОП-5 новацій, які змінять вищу освіту

Доступ до модних спеціальностей обмежать. ТОП-5 новацій, які змінять вищу освіту (В.Сокур)

  23622  35
Батьки-економісти, юристи, поліцейські розуміють абсурдність й однак здають готівку "на потреби школи", - засновниця "Батьки SOS" Альона Парфьонова

Батьки-економісти, юристи, поліцейські розуміють абсурдність й однак здають готівку "на потреби школи", - засновниця "Батьки SOS" Альона Парфьонова (Ольга Скороход)

  10821  44
Листування підозрюваних у справі Гладковських із детективами НАБУ та офіцером СБУ: про що два роки мовчали НАБУ і ГПУ?

Листування підозрюваних у справі Гладковських із детективами НАБУ та офіцером СБУ: про що два роки мовчали НАБУ і ГПУ? (Цензор.НЕТ)

  22938  68
Возвращение реформатора

Возвращение реформатора (Василь Рибніков)

  31675  231
Глава Одеської ОДА Максим Степанов: "Ми не надаємо соціальну допомогу за принципами політичної прихильності до того чи іншого кандидата"

Глава Одеської ОДА Максим Степанов: "Ми не надаємо соціальну допомогу за принципами політичної прихильності до того чи іншого кандидата" (Є.Кузьменко)

  6988  8
Волонтер-медик Аліна Михайлова: "Мені в бліндаж вивезли першого пораненого, він був легкий. Далі - адреналін і думки: "А який буде наступний?"

Волонтер-медик Аліна Михайлова: "Мені в бліндаж вивезли першого пораненого, він був легкий. Далі - адреналін і думки: "А який буде наступний?" (М.Ухман)

  6433  10
"Ситник бреше. Впевнений, що керівництво НАБУ умисно зливало справу, це не була спецоперація, це був чистий договорняк", - Назар Холодницький

"Ситник бреше. Впевнений, що керівництво НАБУ умисно зливало справу, це не була спецоперація, це був чистий договорняк", - Назар Холодницький (Ю. Бутусов, О. Скороход)

  14131  70
Справа "Спецтехноекспорту": чи загрожує Україні втрата ринку Індії

Справа "Спецтехноекспорту": чи загрожує Україні втрата ринку Індії (Т.Ніколаєнко)

  3837  4
Росіяни намагаються видавити українські озброєння з Казахстану та Індонезії

Росіяни намагаються видавити українські озброєння з Казахстану та Індонезії (А. Масальський)

  7616  14
Загальна потреба ЗСУ в артилерійських боєприпасах калібру від 100 до 300 мм становить приблизно мільйон одиниць, - інтерв'ю Андрія Артюшенка

Загальна потреба ЗСУ в артилерійських боєприпасах калібру від 100 до 300 мм становить приблизно мільйон одиниць, - інтерв'ю Андрія Артюшенка (Д.Попович)

  8249  34
Судові вироки щодо "ДНР/ЛНР": 43% умовних термінів, військовий квиток "ДНР" "як сувенір" та майор "Беркуту", який поїхав у АТО, щоб передавати інформацію росіянам

Судові вироки щодо "ДНР/ЛНР": 43% умовних термінів, військовий квиток "ДНР" "як сувенір" та майор "Беркуту", який поїхав у АТО, щоб передавати інформацію росіянам (В.Бурлакова)

  9880  18
Розвідниця, доброволець Лілі Сова: "Кожного разу я охрінівала від своїх дій і думала: "Вони мене розкусили чи ні..?"

Розвідниця, доброволець Лілі Сова: "Кожного разу я охрінівала від своїх дій і думала: "Вони мене розкусили чи ні..?" (М.Ухман)

  26175  33
Глава НСЗУ Олег Петренко: "Лікар має усвідомити, що він не раб головлікаря, а не отримувати мінімалку і говорити: "Де ж та реформа?""

Глава НСЗУ Олег Петренко: "Лікар має усвідомити, що він не раб головлікаря, а не отримувати мінімалку і говорити: "Де ж та реформа?"" (Т.Галковська)

  3377  19
Туман війни. Російські танки під Дебальцевим

Туман війни. Російські танки під Дебальцевим (Д.Путята)

  60599  13
Юрій Луценко: "Зміни в "Укроборонпромі" - заслуга Бігуса. Гладковський - співучасник корупційної схеми, НАБУ, ДФС, СБУ цьому сприяли"

Юрій Луценко: "Зміни в "Укроборонпромі" - заслуга Бігуса. Гладковський - співучасник корупційної схеми, НАБУ, ДФС, СБУ цьому сприяли" (Ю.Бутусов)

  43583  169
Спритність вцілілих рук та жодної контрабанди

Спритність вцілілих рук та жодної контрабанди (Володимир Рисенко)

  8730  24
"Ах, куда подевался Владимир"

"Ах, куда подевался Владимир" (Василь Рибніков)

  42613  288
Справа на 55 мільйонів: як суд брав під варту директора "Спецтехноекспорту"

Справа на 55 мільйонів: як суд брав під варту директора "Спецтехноекспорту" (Д.Попович)

  5313  7
Найбільша мрія Росії, щоб представник України озвучив на Євробаченні тези, що окупації і війни немає - є тільки гастролі, концерти, дружба, - В'ячеслав Кириленко

Найбільша мрія Росії, щоб представник України озвучив на Євробаченні тези, що окупації і війни немає - є тільки гастролі, концерти, дружба, - В'ячеслав Кириленко (Євген Кузьменко)

  5374  85
Що потрібно враховувати послу США, кажучи про аудит "Укроборонпрому"?

Що потрібно враховувати послу США, кажучи про аудит "Укроборонпрому"? (Ю. Бутусов)

  8710  55
Руками прокурорів і поліцейських конкуренти намагаються знищити наш бізнес, - гендиректор "ГалПідшипник" Олександр Тільман

Руками прокурорів і поліцейських конкуренти намагаються знищити наш бізнес, - гендиректор "ГалПідшипник" Олександр Тільман (В.Кущенко)

  4751  11
Професор Олена Горошко: "Якщо ми зараз не врятуємо нашу вищу освіту, її не буде"

Професор Олена Горошко: "Якщо ми зараз не врятуємо нашу вищу освіту, її не буде" (Т.Бодня, В.Сокур)

  21697  46
Зброя і ганьба. Вісім висновків у справі Гладковського після перегляду трьох серій "Наші гроші"

Зброя і ганьба. Вісім висновків у справі Гладковського після перегляду трьох серій "Наші гроші" (Ю.Бутусов)

  28766  160
Заступник міністра юстиції Іван Ліщина: "Нам потрібно від Європейського суду юридичне підтвердження того, що Росія отримала ефективний контроль над Кримом з лютого 2014 року"

Заступник міністра юстиції Іван Ліщина: "Нам потрібно від Європейського суду юридичне підтвердження того, що Росія отримала ефективний контроль над Кримом з лютого 2014 року" (Т.Бодня)

  10053  1
АРМІЯ! ДРУЗІ! БАБКИ! ч.3. "Висоти і відкати"

АРМІЯ! ДРУЗІ! БАБКИ! ч.3. "Висоти і відкати" (Л. Іванова, BIHUS.info)

  14572  125
Нагородження орденом Народний Герой у Чернігові: "Микола півтори години реанімував двох важкопоранених прямо на дорозі"

Нагородження орденом Народний Герой у Чернігові: "Микола півтори години реанімував двох важкопоранених прямо на дорозі" (В.Кіртока)

  3393  6
50 млн грн застави, 11 тис. грн штрафу, запчастини з Донецька та ракети з РФ, - кримінальні провадження щодо корупції в оборонному секторі

50 млн грн застави, 11 тис. грн штрафу, запчастини з Донецька та ракети з РФ, - кримінальні провадження щодо корупції в оборонному секторі (В.Бурлакова)

  10552  90
"Ми вже вирушали додому після восьмимісячної ротації на Світлодарській дузі, коли прилетів снаряд ПТРК", - поранені бійці 72-ої бригади

"Ми вже вирушали додому після восьмимісячної ротації на Світлодарській дузі, коли прилетів снаряд ПТРК", - поранені бійці 72-ої бригади (В.Кіртока)

  6054  7
Медвежонок Паддингтон и украденная филижаночка

Медвежонок Паддингтон и украденная филижаночка (Василь Рибніков)

  17881  72
Арсеній Яценюк: "Я Петрові Олексійовичу говорив відкрито: "Дивись, зараз ви Саакашвілі нацьковуєте на мене - потім він візьметься за вас""

Арсеній Яценюк: "Я Петрові Олексійовичу говорив відкрито: "Дивись, зараз ви Саакашвілі нацьковуєте на мене - потім він візьметься за вас"" (Є. Кузьменко)

  61655  320
Полеглі Герої лютого-2019

Полеглі Герої лютого-2019 (Ян Осока)

  12246  24
Гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін: "Сірі майданчики нам ще потрібні. Я з першого дня просив державу: допоможіть вирішити це питання"

Гендиректор "Укроборонпрому" Павло Букін: "Сірі майданчики нам ще потрібні. Я з першого дня просив державу: допоможіть вирішити це питання" (Юрій Бутусов)

  15690  165
Керівник Нацполіції Сергій Князєв: "Флешмоб "Я – бандерівець"? Я висловився на своєму особистому акаунті як громадянин України"

Керівник Нацполіції Сергій Князєв: "Флешмоб "Я – бандерівець"? Я висловився на своєму особистому акаунті як громадянин України" (Т.Бодня, Є.Кузьменко)

  17385  20
Сторінка 1 з 49
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 >>>
 
 
 
 
 
 вгору