EN|RU|UK
 Політика України
  13050  23

 Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3


Автор: Тетяна Ніколаєнко

Відсутність живих регіональних структур "Слуги народу" яскраво видно на мажоритарці. Їхні кандидати або чітко тяжіють до певних груп в оточенні Зеленського, або взяті, як кажуть, з вулиці.

Андрій Вавриш дружить з головою офісу президента Андрієм Богданом і має своїх кандидатів у Києві. А округ голови Служби зовнішньої розвідки Бухарєва на Сумщині закривають хлопцем з розважальних гуртів орбіти Зеленського. В принципі, якщо треба, він складе повноваження і округ віддадуть комусь іншому. А може, просто тиснутиме кнопку, як скажуть.

На Харківщині від "Слуги народу" одночасно балотуються син покійного радника Авакова і людина з орбіти Кернеса. В Одесі проти труханівських виставили спортсмена і ресторатора, а в області іде син регіонала Плохого і сусід по селу Івана Плачкова.

У Чернівцях усіх кандидатів місцева преса вписала в орбіту Іллі Павлюка, який негласно займається регіонами у штабі партії Зеленського. Там від нього навіть мав іти водій маршрутного автобуса.

У мажоритарці від "Слуг" багато вихідців з УКРОПу і чимало перебіжчиків з третіх рядів "Батьківщини", УДАРу та інших партій.

Огляд кандидатів змушує задуматись, чи зможуть ноунейми "слуг" таки пробити засівальників округів. А з іншого боку, незрозуміло, що робитиме з цією клаптиковою ковдрою приватних інтересів майбутній голова фракції.

Читайте фінальну частину розбору кандидатів "Слуг" по мажоритарці і з ким вони конкуруватимуть.

Чиї ви, "Слуги"? Брак кадрів чи технічний злив округів під динозаврів? Частина 2

Чиї ви, "Слуги"? Пташенята Калетника, люди Палиці, Богуслаєва, багато УКРОПу і невідомих

Одеська область. Спорсмен, ресторатор і кадр Палиці проти Труханова

133 округ

У Київському районі Одеси за мандат боротимуться депутат міськради від "Доверяй делам" Дмитро Танцюра та представник медведчуківської "Опозиційної платформи -За життя" Віктор Баранський. Про те, що вони бачать себе головними конкурентами, свідчить кількість клонів обох кандидатів.

Від "Європейської Солідарності" тут ітиме депутат облради і директор медіахолдингу "Думська" Юрій Басюк. Від "Голосу" бізнесмен Дмитро Атерлей.

"Слуга народу" в цьому окрузі висуває власника спортклубів Barbellgym і Barbellbaza, майстра спорту з пауерліфтингу Артема Дмитрука. Чи осилить він політичних важкоатлетів, побачимо за місяць.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 01

134 округ

У Малинівському районі Одеси буде також та ще конкуренція – тут іде соратник мера Труханова Геннадій Чекіта, соратник Ющенка і ведучий NewsOne Євген Червоненко, депутат облради Олег Звягін від ЄС.

Від "Слуги" тут балотуватиметься головний редактор ізмаїльської газети "Придунайські вісті" Олег Колєв, якого Думська пов'язує з сім'єю Урбанського.

135 округ

По цьому округу йтиме одіозний Сергій Ківалов. Проти нього ітиме Анатолій Мазур, той що потрощив сокирою автомобілі суддів у Києві після рішення стосовно Геннадія Труханова. А також президент Асоціації виробникв меблів Микола Вікнянський від "Голосу".

"Слуга народу" ставить на цей округ ресторатора, співвласника мережі ресторанів "PIZZA&GRILL" і ресторану "SLOW PIGGY" Олексія Леонова.

136 округ

У Суворівському районі Одеси балотуватиметься нардеп Дмитро Голубов. Оскільки чинний депутат БПП має підтримку мера Туханова, то в нього в окрузі немає опонентів від цієї партії.

А "Слугу народу" тут представить урбаніст Олександр Горенюк, один з авторів проекту благоустрою зеленої зони схилів під бульваром Михайла Жванецького і син місцевого бізнесмена, друга Артема Пшонки.

137 округ

По місту Подольську ітиме нардеп Олексій Гончаренко, дружній як команді Порошенка, так і Труханова. В депутата є вже два клони на окрузі і сильний опонент – президент Імексбанку, президент ФК "Чорноморець" одіозний регіонал Леонід Клімов. Той теж із клонами.

І в цей армагедон має втрутитись від "Слуги" (або просто постояти поряд) адвокат Олександр Муконін.

138 округ

По Ширяєвому іде бізнес-партнер Дмитра Фірташа Іван Фурсін. Іде зі своїм абсолютним клоном.

Від Зеленського тут балотується Степан Чернявський - засновник компанії з оптової торгівлі м’ясом і м’ясними продуктами "ПМК-2015".

139 округ

У Роздільній на вибори іде ексрегіонал і дружній до Труханова Олександр Пресман. Депутат активно засівав округ, а тепер ще й позиціонує себе у соцмережах як "справжній слуга народу".

Команда Зеленського проти нього виставила власника промислово-будівельної групи "Камбіо-інвест" Ігоря Васильківського.

І, здається, це турбує фаворита гонки, бо в окрузі є клон від ТОВ "СЛУГА НАРОДУ-ЗЕ" Василь Васильківський.

140 округ

Тут знову балотується чинний нардеп Василь Гуляєв. "Голос" проти нього виставив бізнесмена Дмитра Ткача. А "Слуга народу" просуває Сергія Колебошина - заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина, який працював за Ігоря Палиці та Максима Степанова (останні є кумами і друзями).

141 округ

По округу в Татарбунарах балотуватиметься чинний депутат Віталій Барвіненко та мер Білгорода-Дністровського Алла Гінак. Тут же йде ексдепутат, бізнесмен Олександр Дубовой.

Кажуть, Дубовой навіть намагався домовитись про свого кандидата від "слуги". Наразі там іде син колишнього головлікаря райлікарні адвокат Олександр Ткаченко.

142 округ

По округу в Арцизі знову іде чинний нардеп Антон Кіссе. Кандидатів по округу небагато. Але..

"Слуга народу" проти нього виставила гендиректора будівельної компанії 28-річного Руслана Плохого. Питання, звідки в такого молодого хлопця будівельна компанія, у вас зараз відпаде. Він син колишнього депутата регіонала Ігоря Плохого, який багато років змагався з Кіссе за цей округ. І ось за батька відповість син.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 02

143 округ

По округу в Ізмаїлі йтиме голова Одеської облради від БПП Анатолій Урбанський. На початку місяця він став членом партії Труханова "Доверяй делам".

Йому "Слуга народу" протиставить Віктора Куртєва.

Куртєв був експертом з енергетики в штабі Зеленського ще до виборів. Свого часу він працював 5 років у "Київенерго". Взяв його туди вочевидь його односелець з Криничного Іван Плачков, який якраз тоді і очолив підприємство.

Куртєв явно вкладався в майбутнє депутатство, бо мав по регіону свій благодійний фонд, возив туди Сінтію Рокк і Руслану і навіть знімав кіно про Криничне.

Полтавська область. Пожартуємо, але не проти "Відродження"

144 округ

По округу в Полтаві йде чинний депутат Сергій Каплін. Однак його переобрання може бути проблематичним. Бо проти популістичних гасел Капліна виступить тепер не менш епатажний колишній мер Полтави Олександр Мамай. Якщо хочете почути про сперму на роті і кому як зняти штани, то зведіть їх удвох.

І проти цих бійців "Слуга народу" виставляє психолога і власника атракціонів Дмитра Нальотова. Він - співвласник компаній "Активна країна" та "Activity". Має мотузкові парки у Києві.

Перед тим, як Нальотов став кандидатом, на ці місця розраховували якраз люди Мамая.

145 округ

По Київському району Полтави балотується чинний депутат Юрій Бублик. Також тут піде ексголова області Валерій Головко.

Їм протистоятиме від "Слуги" 34-річний підприємець Андрій Боблях, який працює у студії "Doubleyou", яка об’єднує дві гумористичні студії Manhattan та СМТ. "Резиденти" студії, як пишуть місцеві ЗМІ,займаються гумором, проведенням весіль, корпоративів, днів народження. Вони постійно беруть участь у проектах "Ліга сміху" та "Розсміши коміка".

146 округ

По округу в Кременчуці йдуть чинний депутат з групи "Відродження" Юрій Шаповалов, гендиректор ПрАТ "АвтоКрАЗ" Геннадій Музика та директор ТОВ "Інтерсейл" Оксана Піддубна.

Останні два кандидати мають непогані шанси, тому проти них вже виставлені клони. Так само як і кілька кандидатів від підприємств "Слуга народу". Сама ж партія президента виставила тут маловідомого юриста Фелікса Уріна, який займався тут президентською кампанією Зеленського. З цікавого в минулій діяльності Уріна – він кілька років керував полтавським осередком партії Алли Шлапак "Соціальна справедливість".

147 округ

По округу в Миргороді іде чинний нардеп Олег Кулініч з партії "Відродження". Проти нього "Слуга народа" ставить Сергія Дудника (він же блогер Сергій Розумовський). Починав Дудник в Молодіжному парламенті Кременчука, який створив Шаповалов. Якби Дудник ішов проти Шаповалова, то було б трохи палєвно, а так просто виступає в окрузі його однопартійця.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 03

 Сергій Дудник

148 округ

У Лубнах знову балотуватиметься депутат від БПП Костянтин Іщейкін. По цьому ж округу ідуть Ігор Лінчевський , що фігурував у справі ГПУ про фіктивну позику Євгену Дейдею, а також кандидат від Радикальної партії Віталій Мірошниченко і колишній радикал Руслан Ляшко.

Проти них від "Слуги народу" піде журналістка Анастасія Ляшенко, яка сама подала свою кандидатуру. По суті вона збила кандидатуру Костянтина Некрасова. Його батько – банкір Олександр Некрасов, котрий володіє контрольним пакетом акцій АТ "Полтава-банк".

149 округ

У Карлівці балотуватиметься нардеп Артем Вітко. А також його колега по парламенту Андрій Река від "Нарфронту". В 2014 на окрузі переміг саме Река, а Вітко був у списку Радикальної партії.

Від "Слуги народу" тут виставили керівника ТОВ "Полтавабудсервіс плюс" та заступника голови Асоціації "Дорожники Полтавщини" Костянтина Касая.

150 округ

У Горішніх плавнях, звісно ж, балотується один з найбагатших українців Костянтин Жеваго, хоч він і не ходить на засідання Ради.

Проти нього від "Слуги народу" іде 25-річний Олексій Мовчан - заступник начальника відділу управління проектами та програмами Державного підприємства "ProZorro.Продажі" та учасник проекту Нові Лідери на ICTV. Але це ще не все – він племінник нардепа і кандидата по 146 округу Юрія Шаповалова. А на матір Олексія Ірину записане майно депутата.

151 округ

У 2016 на цьому окрузі переміг депутат від "Батьківщини" Руслан Богдан, якого взимку цього року звинувачували в організації сіток для скупки голосів виборців.

Поки тут зареєстровані ЦВК лише 2 невідомі кандидати.

По округу в Лохвиці іде від "Слуги народу" директор комунального підприємства "Муніципальна варта" Максим Березін.

Рівненська область. З "Батьківщини" в ліфт "Слуги народу"

152 округ

На цьому окрузі балотуються ексголова ОДА Олексій Муляренко, ексдиректор "Санкому" Святослав Єтушенко, адвокат Микола Бляшин, а також Михайло Кириллов, який був головою Рівненської облради 2014-2015 роках.

Від "Слуги народу" тут іде активіст, співзасновник ГО "Платформа взаємодій "Простір"" Олександр Ковальчук.

153 округ

У Рівному балотується чинний нардеп "Народного фронту" Юрій Вознюк, який тепер іде як самовисуванець.

А від "Слуги народу" іде Роман Іванісов, головний юрист компанії з комплексного обслуговування об'єктів та депутат облради минулого скликання від партії "Батьківщина".

154 округ

У місті Дубно балотуються чинний депутат від БПП Олександр Дехтярчук, ексголова облради Володимир Ковальчук і головлікар районної лікарні Сухляк.

Від "Слуги народу" тут іде Олександр Аліксійчук, директор однієї з фірм групи компаній "Інтер Бетон".

155 округ

На цьому окрузі поки найвища конкуренція – тут балотується чинний нардеп від БПП Василь Яніцький та його колега, яка іде від "Голосу", Вікторія Войціцька.

Також в окрузі балотується 51-річна волонтер та командир медичної служби відділу батальйону Української добровольчої армії Лариса Кирикович, якій дали позивний Мама.

Партія президента тут представлена керівником фірми "Рекорд" Володимиром Рашовським, який у 2006-2010 роках був депутатом облради від "Батьківщини".

156 округ

Чинний депутат від округу Сергій Євтушок тепер іде в Раду за списком "Батьківщини". Тому в Сарнах за потрапляння в Раду змагаються голова облради Олександр Данильчук і депутат облради бізнесмен Василь Кльоп.

Тут же, напевно, балотуватиметься перший заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір, якого підтримує "Європейська солідарність".

А від "Слуги народу" тут іде Сергій Литвиненко, директор державного зірненського спиртзаводу.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 04

Сумська область. Рівняння з багатьма невідомими

157 округ

По своєму округу втретє балотуватиметься нардеп Олег Медуниця. Конкурент його - Юрій Чмирь - заступник Голови Адміністрації президента Яуковича в розпал Майдану, до того - голова Сумської ОДА.

Від "Слуги" тут іде Тетяна Рябуха - директор оздоровчого табору "Зоряний" КП "Шляхрембуд". Керівник цього підприємства є членом партії "Батьківщина", а сама область у віданні нового голови розвідки Бухарєва.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 05

158 округ

Колись по цьому округу в Раду заходив директор парламенту Олександр Волков.

Зараз у Білопіллі балотуватимуться нинішній нардеп Олександр Сугоняко та нинішній в.о. губернатора Вадим Акпєров. Від "Слуги" тут ітиме нікому не відомий підприємець Ігор Васильєв.

159 округ

Утім є речі незмінні як схід сонця – в Раду по округу в Глухові іде Андрій Деркач. Втім цього разу в нього буде цікавий конкурент - мер Глухова Мішель Терещенко.

Про те, що ситуація не дуже певна, свідчить, що в окрузі зареєстрований кандидат Володимир Зеленський та представники двох підприємств "Слуга народу".

Від реальної "Слуги народу" йде нікому не відомий Дмитро Шевченко, який працював заступником директора департаменту продажів у Східному регіоні у ТОВ "Світ-Буд ЛТД".

160 округ

У Шостці знову балотується нардеп Ігор Молоток та екс-мер Конотопа Артем Семеніхін.

Від "Слуги народу" тут висунули 23-річну Тетяну Сахнюк. Працює в адміністрації СумДПУ ім. А.Макаренка.

161 округ

У Ромнах балотується нардеп Микола Лаврик та кілька місцевих бізнесменів. Партія президента тут висунула аграрного бізнесмена Максима Гузенка, про якого нічого не знають і місцеві ЗМІ.

162 округ

В Охтирці досі балотувався депутат "Батьківщини", друг Володимира Зеленського і просто нинішній голова розвідки Владислав Бухарєв.

Від "Слуги народу" вочевидь піде їхня людина – Микола Задорожний, який виступав у команді "брати Гагаріни" і брав участь у фестивалях Бухарєва в Лебедині.

Дивитись, як виступає потенційний депутат, можна тут

Тернопільська область. В депутати з птахофабрики і будинку культури

163 округ

По Тернополю в Раду іде нардеп Тарас Пастух від "Самопомочі", а також ударівський депутат Ігор Побер. Крім того, від ЄС Порошенка тут балотуватиметься екс-губернатор Тернопільщини Степан Барна. Від "Голосу" Вакарчука тут іде організатор фестивалю "Файне місто" Максим Черкашин.

Від "Слуги народу" по 163 округу іде Андрій Богданець, відомий у Тернополі як заступник директора "Тернопільської птахофабрики". Її власником є тернопільський бізнесмен Петро Сачик, якого пов’язували із кар’єрними злетами таких політиків, як Роман Заставний, мер Тернополя Сергій Надал та Степан Барна.

164 округ

За депутатське крісло від Кремінця і Збаража знову боротиметься депутат-свободівець Михайло Головко. Від ЄС тут ітиме учасник АТО Валерій Чоботар. Від "Голосу" ітиме активістка Української галицької партії Віолета Салко. А від "Слуги народу" іде приватний підприємець Ігор Василів – очолював "Тернопільський осередок Всеукраїнського об’єднання "Автомайдан". Співзасновник ГО "Інформаційне агентство "Терміново".

165 округ

У 2014 вибори тут виграв Тарас Юрик від БПП-"Солідарність". Зараз тут балотується Іван Чайківський - голова Тернопільської обласної організації Аграрної партії України, директор ТОВ "Корпорація "Агропродсервіс", Петро Репела від "Батьківщини".

А від "Слуги народу" іде ексдиректор культури в Шимківцях Володимир Кісілевич.

166 округ

За гусятинських виборців боротимуться чинний нардеп Микола Люшняк, історик Олег Вітвіцький від "Голосу" та Ігор Сопель від "Слуги".

Останній має свій бізнес - ТОВ "Агробізнес", також очолює Федерацію футболу Хоросткова.

167 округ

Чортків – це таке місто, де в Раду пройшов нардеп від БПП Олег Барна, щоб запам’ятатись виносом Арсенія Яценюка.

Імовірно, він ітиме тут і цього разу.

Але компанію йому становлять Алла Квач – голова Заліщицької міської ради і мати загиблого воїна "Айдару". Вона іде від "Голосу". Тут же може балотуватися Олег Сиротюк із "Свободи". Від "Сили людей" ітиме міський голова Чорткова Володимир Шматько.

Від "Слуги народу" тут ітиме Володимир Гевко, який очолює навчально-консалтингову компанію "Профі-Центр". Його брат виступає в "Лізі сміху".

Харківська область. Юристи проти Кернеса?

168 округ

У Шевченківському окрузі Харкова кілька кампаній поспіль перемагав Валерій Писаренко. Цього разу він теж іде по цьому округу самовисуванцем, але за підтримки мера міста Геннадія Кернеса.

У той же округ для комплекту іде Володимир Семиноженко, який був на зїзді "Сили і честі".

А "Слуга народу" сюди ставить Марію Мезенцеву, депутата міськради від "Самопомочі".

169 округ

За цей округ будуть змагатись чинний депутат Олександр Кірш та Олександр Грановський, який місяць тому вийшов з БПП.

Партія Зеленського їм ставить суперником Олександра Куницького, керівника громадської організації "Чистий Харків". Він же блогер zpsanek. Він з Дніпропетровської області і за інформацією, яка є в "Цензора", має ізраїльське громадянство.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 06

170 округ

У цьому окрузі ітиме досвідчений депутат Дмитро Святаш, якого також підтримав Кернес.

"Слуга народу" поставила на цей округ декана факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю ХДУХТ Андрія Одарченка.

171 округ

У 2014 в цьому окрузі в Харкові переміг Віталій Хомутиннік. Цього разу він включений у список непрохідного Опоблоку Ахметова.

Кернес кандидатом на цей круг назвав Володимира Золотарьова-молодшого. В цьому ж окрузі балотується брат покійного Євгена Кушнарьова Сергій. Там же іде скандально відомий екс-поліцейський Дмитро Ярославський.

Від Зеленського тут балотується завідувач сектору правової роботи Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції в Харківській області Вікторія Кінзбурська.

172 округ

По цьому округу знову йде старий регіонал, власник "Кулінічів" Володимир Мисик. Його підтримав Геннадій Кернес.

Інших знакових кандидатів в окрузі поки немає.

"Слуга народу" пропонує голосувати за невідомого полковника Юрія Здебського.

Здається, хліб тут явно переважує видовища.

173 округ

По цьому округу іде чинний нардеп Анатолій Денисенко, якого знову ж таки офіційно підтримав Кернес.

Йому протистоятиме від "Слуги народу" Олександр Бакумов, проректор Харківського національного університету внутрішніх справ. Його покійний батько був радником міністра Арсена Авакова.

174 округ

У 2014 в Холодногірському районі Харкова переміг Олександр Фельдман, який тепер входить у "Наш край".

Але від Кернеса по цьому ж округу іде Олександр Ткаченко. Через нього активісти влаштували пікет під з’їздом "Слуги народу" в Києві, бо його намагались зробити кандидатом від партії президента, і Зеленському довелось обіцяти під камери, що цього кандидата від них не буде.

Від Зеленського тут іде юристка Вікторія Алєксєйчук.

175 округ

На окрузі в Дергачах 5 років тому переміг Володимир Кацуба. Батько однієї з найзаможніших харківських родин, чиї діти фігурують у справі Курченка.

Проти нього "Голос" ставить доцента, викладача історії Віктора Кисіля. А "Слуга народу" - доктора технічних наук, професора кафедри технології харчування Харківського державного університету харчування та торгівлі Євгена Пивоварова - партнера родини мажорки Зайцевої, яка в ДТП убила 6 людей.

176 округ

На окрузі в Чугуєві перемагав досі ексрегіонал Дмитро Шенцев.

Поки на окрузі зареєстрований аж один кандидат Тетяна Лобанова.

Але відомо, що від "Слуги народу" тут ітиме Олександр Счисльонок. У 2012 балотувався до парламенту від УДАРу.

Його фірма "СтройГидроприбор" в 2012 будувала автовокзал у Харкові, і його вважають наближеним до Кернеса.

177 округ

Станом на 25 червня ЦВК ще не зареєструвала жодного кандидата по 177 округу. 5 років тому тут переміг Віктор Остапчук з партії "Відродження".

Від "Слуги народу" тут іде Дмитро Любота, власник компанії-забудовника "Градострой". Його родині також належить КУП'ЯНСЬКИЙ ПРОМИСЛОВО-БУДІВЕЛЬНИЙ АЛЬЯНС.

178 округ

По округу в Балаклеї в Раду обрався Дмитро Добкін.

Зараз там зареєстровано лише 2 кандидати – Білокудрю від "За життя" та керівника місцевого молокозаводу.

Від "Слуги народу" там балотуватиметься Олександр Літвінов, колишній регіонал, також з 2007 по 2010 очолював Балаклейську РДА. В цей час областю керував Арсен Аваков.

179 округ

По округу в Краснограді іде нардеп Анатолій Гіршфельд. Тут же балотується Вадим Трюхан від "Хвилі" та фермер Валентина Земляна.

Від "Слуги народу" тут іде адвокат Олексій Кучер. Він відомий тим, що був адвокатом бізнесмена Литвина, що проходив у справі "рюкзаків Авакова".

180 округ

У Золочеві знову балотуватиметься нардеп Олександр Біловол. Його коункурент від Слуги народу, випускник харківського університету внутрішніх справ Олексій Красов. Керівник Ярко інвест.

181 округ

По округу в Змієві, де 5 років тому переміг Євген Мураєв, іде його ексдружина Валерія, з якою він нібито два роки не живе, але яка два роки працює в його партії.

Тут же балотується від ЄМ голова Зміївської РДА Віталій Кошеленко.

Від "Слуги народу" їм протистоятиме заступник мера містечка Мерефа Дмитро Микиша.

Херсонська область. Без Гордєєва нікуди

182 округ

У цьому окрузі в Херсоні 5 років тому переміг нардеп БПП Олександр Співаковський. Тепер він тут ітиме як самовисуванець. Тут же балотуватиметься один з ворогів покійної Каті Гандзюк, організатор "русскіх пробєжек" у Херсоні Кирило Стермоусов.

На цьому ж окрузі від "Голосу" ітиме бізнесмен Павло Білецький, який започаткував у регіоні фестивалі "Тишо-Тишо" і "ХерсONFEST".

Проти них "Слуга народу" виставляє Павла Павліша, людину з довгою історією співпраці з родиною Путілових, радника голови області Андрія Гордєєва, яка балотувалась у Раду від БПП.

183 округ

На цьому окрузі в 2016 переміг сам Андрій Гордєєв. Херсонські ЗМі пишуть, що він і цього разу піде на вибори по цьому ж округу.

Від "Слуги народу" тут іде Вікторія Вагнер, головлікар в обласній лікарні відновного лікування, на цю посаду її призначили за Гордєєва, він її представляв і нагордив недавно почесною грамотою.

184 округ

На окрузі в Новій Каховці переміг депутат БПП Іван Вінник. Він же тут балотується і цього разу.

Від "Слуги народу" тут іде депутат каховської ради від БПП Дмитро Репілєвський.

185 округ

У Каховці знову балотуватиметься депутат від БПП Сергій Хлань, керівник сільгосппідприємства "Деметра". Тут же іде голова генічеської РДА Олександр Воробйов.

Від "Слуги народу" по Каховці іде невідомий інтернету директор з виробництва на аграрному підприємстві Володимир Іванов.

186 округ

По округу в Голій Пристані і Олешках (відомих дерибаном лісу у справі Гандзюк) втретє балотується Федір Негой, який до того тут перемагав з брендами УДАР і БПП.

Тут же балотується дядько одізного регіонала Олексія Журавка, директор, КП "ОЛЕШКИ" Георгій Журавко.

Але найбільш цікавий і одіозний кандидат - заступник Гордєєва, ще один фігурант справи про вбивство Каті Гандзюк - Євген Рищук.

По цьому ж округу іде ще один фігурант скандалів про вирубку олешківського лісу Олександр Цегельник.

Проти них "Слуга народу" виставила піддприємця, власника Аркада-Югстроя та ЛК-Агро.

Хмельницька область. Брат Стефанчука та інші родичі

187 округ

У Хмельницькому за міце в Раді змагатимуться чинний депутат від БПП Сергій Мельник. Від партії "Голос" з ним конкуруватиме Аліна Коваль - секретар Волочиської міськради, представниця "Самопомочі". Її чоловік Олексій Коваль є власником ТОВ "Агробізнес", яке управляє відомим однойменним футбольним клубом.

А від "Слуги народу" тут ітиме брат Руслана Стефанчука Микола - засновник та голова Громадської організації "Європейський науково-дослідний інститут права".

188 округ

По цьому округу в попередні скликання обирався бізнесмен-аграрій з групи "Воля народу" Сергій Лабазюк.

Від "Голосу" тут іде Артур Кокаревич - громадський активіст, виконавчий директор екологічної організації "Хмельницький енергетичний кластер", засновник кампанії "Стеж за грошима".

"Слуга народу" тут виставила Оксану Бочкарьову, головного лікаря Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни. Її чоловік Сергій Вавринчук балотувався в Раду від Народного фронту.

189 округ

Минулого разу тут переміг Андрій Шинькович, заступник голови ТОВ "Епіцентр К". Зараз нардеп знову іде по округу. Тут же йде ще його колега з Епіцентру Вадим Лозовий.

Від "Слуги народу" йде адвокат Олена Копанчук.

190 округ

У Шепетівці 5 років тому переміг співзасновник компанії "Перша приватна броварня" Роман Мацола. І він знову йде на вибори по цьому округу.

Проти нього "Слуга народу" виставила Олексія Жмеринецького - голову правління благодійної організації "Благодійний фонд "КОЛО". Раніше був заступником директора державного підприємства "Національний проект "Чисте місто".

191 округ

У Старокостянтинові знову балотується нардеп, представник групи "Відродження" Віктор Бондар. Голос тут ставить громадського активіста Віктора Артеменка.

"Слуга народу" ставить тут адвоката Марину Потапову, дружину місцевого судді Гладюка.

192 округ

По округу в Дунаївцях знову іде власник "Епіцентру" Олександр Герега.

Йому від "Слуги народу" спробує протистояти екс-директор Ярмолинецького будинкукультури Василь Гуменюк.

193 округ

В Кам’янці-Подільському знову пробуватиме свої сили нардеп Володимир Мельниченко, чоловік Інни Богословської.

Тут же балотується генеральний директор ТОВ "ІНТЕР АВТО-ТРЕЙДИНГ" Андрій Шпак.

"Слуга народу" виставляє тут Ігоря Марчука, про якого нічого не відомо, крім даних сайту партії, що він працював на керівних посадах у комерційних компаніях.

Черкаська область. Київський десант і зять Юрушева

194 округ

У Черкасах до Ради балотуються представник місцевого "Азоту" Іван Сухарьков та директор, ТОВ "ГРУПА ВЕНЕТО" Олександр Збіглов.

Від "Голосу" тут іде Віктор Євпак, керівник компанії, що створила для батьків додаток Kidbox, що обмежує час, який діти проводять за смартфонами

По 194-му округу балотуватиметься ректор Східноєвропейського університету Любов Шпак. Правда, в інтернеті в коментарях пишуть, що університет знаходиться в приміщенні дитсадка.

Крім того, по місту розвішена агітація, що кандидат від Зе! - одіозний черкаський підприємець Олег Лисак, чиї кіоски торгують тютюном та алкоголем. Черкаські ЗМІ пішуть, що поскаржитись на незаконну рекламу нікому, бо преставництва партії президента в місті немає.

195 округ

По округу Володимира Зубика балотується ще один представник бізнесу Михайла Бродського директор ТОВ "Черкаські мавпи" Володимир Гриценко.

Від "Голоса" тут іде Володимир Друмашко - приватний підприємець, голова ГО "Спілка пасічників Черкащини", член партії "Демократичний альянс", голова громадської спілки "Черкаська асоціація ОСББ".

Від "Слуги народу" тут іде Олег Арсенюк – син місцевого підприємця Олексія Арсенюка, власника розважального комплексу "Бочка", ексчлена Партії регіонів та екскандидата в нардепи від "Опозиційного блоку". Арсенюк -молодший балотувався до міської ради від "Опозиційного блоку", значився членом партії.

196 округ

По Корсуню-Шевченківському знову балотується нардеп Геннадій Бобов. Проти нього "Слуга народу" ставить парашутиста Андрія Стріхарського, главу наглядової ради групи будівельних компаній StatusGroup (Київ). Найнеприємнішим опонентом Бобову буде активіст Олег Собченко, який звинувачує депутата в убивстві журналіста Василя Сергієнка. Там же іде ексречниця Віктора Ющенка Ірина Ваннікова, яка зараз консультує голову правління агрохолдингу "Миронівський хлібопродукт" Юрія Косюка.

197 округ

У Каневі знову балотуватиметься нардеп від БПП Владислав Голуб. А його головним опонентом на окрузі буде зять банкіра Юрушева, ведучий Євробачення Олександр Скічко. Керівник штабу Зеленського Олександр Корнієнко так і не зміг пояснити журналістам, який сенс перебування в Раді телеведучого розважальних програм.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 07

198 округ

У Смілі знову балотуватиметься нардеп Сергій Рудик. Тут же ітиме головний регіонал міста та колишній голова РДА часів Януковича Сергій Зайцев, відсторонений мер Сміли Олексій Цибко, голова Смілянської райради Володимир Грошев.

Від партії президента тут ітиме місцева активістка Наталія Д’яченко.

199 округ

У 2014 на окрузі в Жашкові переміг Валентин Ничипоренко. Зараз депутат балотується знову, а разом з ним і його колега Світлана Заліщук, яка не потрапила у списки політпартій.

"Слуга народу" тим часом висунула по цьому округу десантника з Київщини, депутата міськради Вишневого, директора компанії Євроінвестбуд.

200 округ

В Умані вкотре на вибори іде родоначальник тендерної мафії Антон Яценко. І він знову головний претендент на перемогу.

Проти нього виставили правника з Кропивницького Воронцову Олену.

Чернівецька область. Люди Павлюка

201 округ

Тут балотується багаторічний мер Чернівців, депутат від Народного фронту, а нині самовисуванець Микола Федорук. Від партії Порошенка тут балотується Наталія Фрунзе – член виконкому райради. Від "Батьківщини" іде керівник департаменту дорожнього господарства Чернівецької обласної державної адміністрації Олександр Пуршуга.

Від "Слуги народу" тут балотується вчителька початкових класів Олена Лис. Її чоловік засновник ТОВ "Непентес ЛТД". Крім того Ігоря Лиса наивають близьким до Іллі Павлюка.

202 округ

У Вижниці балотуватиметься знову нардеп БПП Іван Рибак. Тут же від ЄС ітиме Олександр Купчанко, приватний підприємець. "Батьківщину" в окрузі представляє Андрій Маковей, директор ТОВ "МАК-АВТО-1.

А "Слугу народу" - засновник низки фітнес-проектів та щорічного спортивного фестивалю Максим Заремський.

Крім того, в окрузі балотується Михайло Мангер. Місцева преса пише, що це водій маршрутки, який також колись працював з Павлюком і саме він мав бути кандидатом від "слуг".

203 округ

По цьому округу балотуєься в Раду тато співачки Аліни Гросу Михайло. До цього він пробував свої сили лише на виборах в міськраду. А от мама вже балотувалась в Раду по 221 округу в Києві.

Самовисуванцем тут же іде нардеп Іван Попеску.

А від ЗеКоманди йтиме спортивний кореспондент Георгій Мазурашу. Він же директор Чернівецького обласного центру фізичного здоров’я. Його місцеві ЗМІ теж пов’язують з Павлюком.

204 округ

У Хотині в Раду знову балотується один з близьких соратників Арсенія Яценюка і лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак.

Сильних конкурентів у депутата тут немає. Від "За життя", наприклад, балотується помічник нардепа Михайла Папієва Микола Довгань.

"Слуга народу" виставила проти нього юриста Валерія Божика.

Чернігівська область. Складний привіт для Порошенка

205 округ

Оскільки Сергій Березенко вже не балотується в Раду, то на своє місце в округ повертається колишній голова ОДА, а до того депутат БПП Валерій Куліч.

Тут же ідуть Василь Куліда з "ЗаЖОП" і Марія Родикова з "Нашого краю".

А от від "Слуги народу" іде Олег Семінський. Той самий директор "Нафтогазвидобування", якого викрали і три роки тримали в бані. Потім Семінський в цьому звинуватив Миколу Рудьковського (одного з акціонерів компанії), який зараз у тюрмі у Москві. Наразі компанією володіє ДТЕК Ахетова і це 20 мільярдів кубометрів газу. В 2015 арештувати цей актив суддю Чернушенка просили в адміністрації президента Порошенка. І, кажуть, саме з цієї судової тяганини і почалась дружба олігарха з колишнім президентом.

Тепер залишається зрозуміти, хто і кому передає привіт через балотування Семінського в Чернігові.

206 округ

На відміну від Березенка забудовник Максим Микитась по своєму округу в Чернігові знову іде. Микитась іде самовисуванцем. А від ЄС іде Володимир Лисенко - працівник громадської приймальні Сергія Березенка.

В окрузі також зареєстровано одного клона Микитася і двох фальшивих "Слуг".

А сама партія Зеленського тут висунула Антона Полякова - голову ГО "Український центр протидії злочинності та корупції".

207 округ

У 2014 в цьому окрузі переміг кандидат від БПП Анатолій Євлахов. Він балотується і цього разу. Також у Корюківці балотується голова правління АТ "Чернігівгаз" Алла Ярова, місцевий депутат з "Батьківщини" Володимир Селянський, кандидат у президенти Руслан Ригованов.

Від "Слуги народу" тут іде Максим Зуєв, директор компанії Арт-медіа АДВ. Був у партії Святослава Олійника – Україна майбутнього.

208 округ

У Бахмачі знову балотується чинний депутат Валерій Давиденко. А "Слуга народу" тут висуває випускника одеської юракадемії Антона Панченка.

209 округ

Ніжинський район – округ депутата-фронтовика Олександра Кодоли. З минулого року він завіз у кожне село округу дитячий майданчик і не забув підписати. Проти нього ідуть Сергій Шадура з "ЗаЖОП", юристка Любов Зубицька, ніжинський голова райради Бузин від Ляшка і кандидат від "Слуги" - Валерій Зуб, генеральний директор КНП "Чернігівський медичний центр сучасної онкології".

210 округ

У рідних для Олега Ляшка Прилуках балотується чинний депутат Олег Дмитренко (БПП). Втім від ЄС також іде голова Прилуцької райради Василь Малик. Від партії Ляшка - Олена Шинкаренко. Їй 29 років і вона депутатка Чернігівської обласної ради від Радикальної партії.

Тут є клон бренду "Слуга народу". Михайло Лук’янчук балотується від ГО "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "СЛУГА НАРОДУ".

Справжню партію представляє підприємець Дмитро Пахомов. Депутат від Аграрної партії.

Київ. Журналіст плюсів, дипломат з Укропу і люди Вавриша

211 округ

В Голосієвому 5 років тому переміг Євген Рибчинський. Тепер від низького рейтингу в Києві він утік на Львівщину.

По цьому округу тепер балотується секретар Київради Володимир Прокопів. Тут же іде скандальний Всеволод Філімоненко, який звинуватив у побитті Віталія Шабуніна.

Від "Слуги народу" тут висунули Олександра Юрченка, який в 2015 балотувався в Київраду від УКРОП і який значився помічником Олександра Шевченка і Тараса Батенка.

212 округ

5 років тому в цьому окрузі переміг Віталій Сташук від "Народного фронту". Тепер в Дарниці своє щастя шукають активіст Автомайдану і син Анатолія Гриценка Олексій, Ігор Мірошниченко від "Свободи", колишній голова КМДА часів розгону Майдану Олександр Попов. Тут же балотується ресторатор Сергій Гусовський, екс-депутат Київради від "Самопомочі".

Від "Слуги народу" іде лікар-анестезіолог Максим Перебийніс.

213 округ

У Деснянському районі знову балотується нардеп Борислав Береза. Тут же шукає щастя Ярослав Биструшкін з "Батьківщини" і заступниця Кличка Ганна Старостенко.

Партія Зеленського висунула тут лікаря-стоматолога Артема Дубнова. Він же за сумісництвом співвласник ТОВ "Просперітатіс", який будував ЖК Scandia.

214 округ

Втретє за свій округ боротиметься Віктор Чумак.

Від "Слуги народу" по округу іде журналіст 1+1 Сергій Швець.

215 округ

У Деснянському районі двічі перемагав свободівець Андрій Іллєнко. Але цього разу в нього в конкурентах не одіозна Галина Герега, а інші кандидати. Тут же спробує щастя Андрій Кузьменко - заступник генерального директора з фінансових питань у державному підприємстві "Прозорро". Його підтримує "Голос".

Від партії Порошенка іде депутат Київради Сергій Артеменко.

А від "Слуги народу" екс-консул України в Стамбулі, укропівець Богдан Яременко.

216 округ

По Дніпровському району знову йде вихідець із команди Черновецького Олександр Супруненко.

З ним спробує боротись Андрій Юсов із "Громадянської позиції".

А от "Слуга народу" ставить тут Лесю Забуранну. Вона експерт науково-експертної ради Міністерства аграрної політики та продовольства України.

217 округ

У 2014 за цей округ боролись Андрій Білецький і Вадим Столар. Тепер перший очолив список націоналістів, а другий зайшов у список "За життя". По цьому ж округу могли піти помічник Арсена Авакова Зорян Шкіряк та нардеп Мустафа Найєм. Але не пішли.

В результаті в кандидата від "Слуги народу" не буде відомих конкурентів. Сама ж партія президента тут виставляє Мар’яну Безуглу – представницю офісу реформ в Міноборони, керівника програми "Реформа системи медичного забезпечення Збройних Сил України".

218 округ

У цьому окрузі 5 років тому переміг Володимир Ар’єв. Не без фінансової підтримки Олександра Третьякова. Тепер по цьому округу іде помічниця нардепа Вікторія Муха, яка 5 років тут роздавала бабусям аптечки. Тут же іде Тарас Костанчук, який начебто хотів підкупити Юрія Тимошенка, щоб він знявся з виборів президента і не заважав Юлії Тимошенко.

Від "Слуги народу" тут балотується урбаніст Дмитро Гурін, якого ЗМІ пов’язують з Андрієм Вавришем – він заступник директора Департаменту містобудування КМДА, а також засновник і CEO компанії SAGADevelopment (раніше RiversideDevelopment. Ну і за сумісництвом друг Андрія Богдана.

219 округ

Тут знову балотується нардеп Олександр Третьяков. Ще місяць тому він був упевнений у перемозі, поки не зрозумів, що бренд "Слуга народу" дає сходу 30% будь-якому ноунейму в його окрузі. Спершу вважалось, що цей бренд отримає собі борець із Третьяковим Ваган Товмосян. Але в того не вийшло і він іде від "Батьківщини".

А партія президента висунула тут ресторатора і завсідника київських тусовок Миколу Тищенка.

Чиї ви, слуги? Люди Вавриша і Павлюка, діти регіоналів і сліди Авакова. Частина 3 08

220 округ

У 2014 по київському Подолу обрався бізнесмен В’ячеслав Константіновський. Цього разу по ньому має іти представник УДАР, голова РДА Валентин Мондриївський, а також нардеп Сергій Лещенко. Тут же мали іти за чутиками міністр закордонних справ Павло Клімкін та екс-мер Києва Олександр Омельченко.

"Слуга народу" тут виставила архітектора Анну Бондар, яку сам Лещенко називає людиною Вавриша.

221 округ

По Печерську знову іде нардеп Леонід Ємець. Тут же балотується директор КП "Інженерний центр" КМДА Михайло Терентьєв, пов'язаний з Аллою Шлапак. Як кажуть, в рамках протистояння саме цих двох кандидатів на окрузі також балотується чорний політтехнолог Володимир Петров.

Також по Печерську пробуватиме повернутися в Раду Роман Безсмертний. А "Сила народу" тут представлена Анною Пуртовою, про яку вже в соцмережах відкопали, що вона власниця компанії "Anyway", яка працює в Росії.

222 округ

На Солом’янці знову балотується Дмитро Андрієвський. Проти нього "Слуга народу" виставила Романа Грищука, художнього керівника студії "Мамахохотала".

223 округ

У 2012 цей округ був місцем боротьби свободівця Юрія Левченка та керівника району Віктора Пилипишина. Результати виборів не змогли встиновити через фальсифікації. Зараз Левченко знову балотується в цьому орузі, але тепер проти нього за підтримки "Голосу" іде Вікторія Пташник. Тут же балотується телеведуча Тетяна Гончарова.

А "Слуга народу" виставляє тут Людмилу Буймістер. Вона - директор та голова наглядової ради Гданської суднобудівної верфі (Польща), більша частка якої належить Сергію Таруті і Олегу Мкртчану.

Тетяна Ніколаєнко, "Цензор. НЕТ"

Источник: https://censor.net.ua/ua/r3134268
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору