EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  7286  48

 Аваков ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції. ФОТОрепортаж

Сьогодні, 24 листопада, в ході робочого візиту на запрошення Французької Республіки, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зустрівся з керівником повітряних сил Національної жандармерії Еммануелем Сійоном і начальником штабу Жан-Полем Блуа.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Сторони обмінялися досвідом у сфері забезпечення громадської безпеки під час проведення масових акцій, загрози терористичних атак, рятувальних робіт у разі техногенних або природних катастроф.
Аваков ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції 01

"Я переконаний, що для ефективної боротьби з тероризмом і транскордонною злочинністю необхідна консолідація дій, вміння командирів усіх рівнів швидко ухвалювати рішення. Що стосується сфери заходів із громадської безпеки під час проведення масових акцій, головне завдання патрульних поліцейських і поліції особливого призначення - істотно знизити рівень агресії учасників масових заходів, використовуючи тактику "поліції діалогу"", - зазначив Арсен Аваков.

Аваков ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції 02

У ході зустрічі глава МВС також ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції (Forces aеriennes de la Gendarmerie nationale (FAGN) і їхньою технічною базою. Спільно з фахівцями з України було здійснено демонстраційний політ на поліцейському вертольоті.

Аваков ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції 03
Зазначимо, в Міністерстві внутрішніх справ Франції повітряні сили Національної жандармерії ( "FAGN") відповідають за місії громадської безпеки на всій території країни в інтересах Національної жандармерії і Національної поліції, а також рятувальні та інтервенційні місії в спеціалізованому середовищі (море, гори) відповідно до принципу субсидіарності з повітряними ресурсами цивільної безпеки.

Аваков ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції 04

Крім того, повітряні сили Національної жандармерії Франції беруть участь у військових місіях, надають підтримку іншим збройним силам. Вертольоти жандармерії задіяні в операціях 24 години на добу. Вони перебувають під управлінням командування ВПС Національної жандармерії (CFAGN).

Аваков ознайомився з роботою Центру командування повітряних сил Національної жандармерії Франції 05
ВПС Жандармерії використовують 56 вертольотів. Повітряні сили Національної жандармерії мають сім територіальних баз (GFAG), відповідних "зон" жандармерії. Вони мають 19 повітряних секцій (SAG), які перебувають під управлінням командувачів генералів певного регіону.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p463929
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору