EN|RU|UK
 Події
  6943  51
Матеріали за темою:

 Україна лідирує за кількістю жертв протитранспортних мін, випереджаючи Пакистан і Сирію, - The Washington Post. ІНФОГРАФІКА

мины

За оцінками гуманітарної організації Halo Trust, наземні міни призвели до 1796 жертв на сході України - з них 238 цивільних загинули і ще 491 людина зазнала поранень з початку війни в 2014 році.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на матеріал The Washington Post.

Зазначають, що кількість постраждалих від мін та боєприпасів на Донбасі зростає і ця тенденція, ймовірно, буде зберігатися в міру того, як переселенці повертаються в колись покинуті ними через бойові дії місця.

"Обидві сторони встановили наземні міни, позбавляючи людей можливості використовувати землю для ведення сільського господарства і випасу худоби, а також наражаючи на небезпеку тих, хто збирає дрова. Місцева економіка перебуває в стагнації, пошкоджена інфраструктура не відновлюється, робота спостерігачів за дотриманням перемир'я заблокована", - йдеться у статті.

Східна Україна стає однією з найбільш замінованих областей у світі, сказала недавно заступник голови гуманітарних місій ООН Урсула Мюллер.

У доповіді щодо застосування протитранспортних мін, опублікованій цього року коаліцією гуманітарних організацій, ідеться про те, що за останні два роки в Україні зафіксовано найбільшу кількість інцидентів, пов'язаних із цим видом мін, і найбільшу кількість жертв у світі. У 2016 році на сході України зафіксовано 101 жертву протитранспортних мін, що становить майже чверть від світової кількості постраждалих від цього виду озброєння.

Україна лідирує за кількістю жертв протитранспортних мін, випереджаючи Пакистан і Сирію, - The Washington Post 01

"Для розчищення території ДСНС України постійно залучає саперів. Однак критики стверджують, що зусилля держави є символічними: обладнання застаріле, а нібито розміновані області ще не розчищені й не позначені належним чином. Крім того, відсутність центральної бази даних робить процес збору інформації про заміновані ділянки дорогим, неефективним і трудомістким", - зазначає автор.Источник: https://censor.net.ua/ua/p463685
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору