EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  13358  13
Матеріали за темою:

 За справу проти "Газпрому" юриста "Нафтогазу" Ярослава Теклюка внесли в міжнародний рейтинг. ФОТО

Директор з юридичних питань Нафтогазу увійшов у рейтинг кращих юристів Центральної та Східної Європи.

Директор з юридичних питань групи Нафтогаз Ярослав Теклюк увійшов у рейтинг кращих юрисконсультів (керівників корпоративних юридичних служб), опублікований міжнародним виданням The Legal 500, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нафтогазу.

"Ярослав Теклюк був включений у рейтинг завдяки успішній арбітражній справі проти ПАТ "Газпром". Також експерти відзначили його внесок у підписання кредитної угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку на 478 млн євро для закупівлі газу в європейських країнах", - розповіли в компанії.

За справу проти Газпрому юриста Нафтогазу Ярослава Теклюка внесли в міжнародний рейтинг 01
Ярослав Теклюк

The Legal 500 - одне з найстаріших і найбільш авторитетних юридичних видань у світі. Засноване в Великій Британії 1987 року, The Legal 500 представляє широкий аналіз юридичного ринку більш ніж у 100 країнах світу. Результати досліджень ґрунтуються на анкетуванні юридичних фірм, інтерв'ю з клієнтами та представниками компаній-лідерів із юридичних послуг. GC Powerlist - це останнє дослідження The Legal 500 (у співпраці з виданнями Legal Business, GC Magazine і In-house Lawyer), яке звертає свою увагу на внутрішню юридичну функцію і виділяє кращих корпоративних юристів. Оцінки і рейтинги будуються на незалежному аналізі, анкетуванні юридичних фірм, опитуванні їхніх клієнтів і партнерів. Одне з головних завдань дослідження - об'єктивне інформування про стан світового ринку юридичних послуг, визначення провідних гравців і ключових експертів.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p463624
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору