EN|RU|UK
 Політика України
  96422  132
Матеріали за темою:

 Полторак затвердив нові Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями. ДОКУМЕНТ

Міністр оборони України затвердив нові Правила носіння військової форми одягу і нові знаки розрізнення в ЗСУ.


"Закінчився ще один етап у реформуванні сучасних Збройних Сил України! Сьогодні офіційно був затверджений і введений у дію Наказ Міністра оборони України №606 від 20 листопада 2017 року про "Про затвердження Правил носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями Збройних Сил України та ліцеїстами військових ліцеїв". Розпочалося все з розробки групою Віталія Гайдукевича нових предметів військової форми одягу, які затвердив Президент України 5 липня 2016. З того моменту розпочалась довга і клопітка робота фахівців нашого Головного Управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних Сил України щодо розробки і затвердження нових Правил носіння військової форми одягу. Більш як рік було потрібно для введення цих правил, і сьогодні вони були затверджені Наказом Міністра оборони України, який змінив застарілий наказ №150 від 12 червня 1995 року!", - пояснили у відомстві.

Читайте також: Українські десантники вперше відзначають своє професійне свято 21 листопада

"Публікуємо лише деякі основні аспекти:

- затверджені правила носіння нових елементів форми, які були введені з 2013 року
- повністю нова символіка
- нові знаки розрізнення
- нові берети, їх кольорова гама та призначення
- новий підхід до нарукавних знаків
- нові знаки розрізнення військових звань та розміщення їх на погонах від ліцеїстів до генералів
- окремим пунктом хочемо відмітити затвердження правил носіння бороди та вусів для військовослужбовців", - розповіли в ЗСУ.

"І це лишень мала частка усіх змін, які вже затверджені новими правилами носіння військової форми одягу! Також є альбоми з фото та таблицями, де приведені пояснення до всіх елементів форми одягу. Хочемо зауважити, що це дуже клопітка робота, під час якої було пройдено сотні кілометрів між кабінетами і відомствами, зроблені уточнення та погодження в сотнях кабінетів. Тому поставтеся з розумінням, а в подальших редакціях ми будемо тільки покращувати ці Правила. Вітаємо Збройні Сили України з новими правилами носіння військової форми одягу та продовжуємо реформувати Армію! Слава ЗСУ!", - резюмували у відомстві.

Також читайте: Наступного року Швеція може приєднатися до підготовки українських військовослужбовців, - Полторак
Полторак затвердив нові Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями 01Полторак затвердив нові Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями 02Полторак затвердив нові Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями 03

Полторак затвердив нові Правила носіння військової форми одягу та знаків розрізнення військовослужбовцями 04Источник: https://censor.net.ua/ua/p463449
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору