EN|RU|UK
 Фоторепортаж, Здоров'я
  10910  21

 Перша черга лікувально-діагностичного комплексу "Охматдиту" готова до здавання в експлуатацію, - МОЗ. ФОТОрепортаж

Будівництво першої черги лікарні на завершальному етапі. З понеділка будівельники почнуть передавати приміщення замовникам в експлуатацію.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу МОЗ.

Зараз у новий корпус доставлені шафи, столи, кушетки, спеціалізовані коляски для маніпуляційних кабінетів. Завершується косметичний ремонт.

Перша черга лікувально-діагностичного комплексу Охматдиту готова до здавання в експлуатацію, - МОЗ 01Перша черга лікувально-діагностичного комплексу Охматдиту готова до здавання в експлуатацію, - МОЗ 02Перша черга лікувально-діагностичного комплексу Охматдиту готова до здавання в експлуатацію, - МОЗ 03

"Приймати кожну кімнату і кабінет буде відповідна комісія: фахівці детально оцінять виконані роботи і прийматимуть кожне приміщення майбутнього лікувально-діагностичного центру окремо", - зазначили у відомстві.

"Нарешті побачив вже фінальну стадію будівництва. Перша черга лікарні майже готова, тепер залишилося лише оснастити кабінети меблями, завершити деталі косметичного ремонту. Дуже важливо зробити це до кінця року. Маленькі пацієнти та їх батьки вже понад 6 років чекають лікування онкологічних захворювань в сучасних відділеннях променевої терапії, трансфузіології та радіоізотопної діагностики в Україні", - зазначив заступник міністра Роман Ілик під час сьогоднішньої інспекції будівництва нового корпусу дитячої лікарні Охматдит.

На сьогодні будівництво нової лікарні є одним з найбільших будівництв в Україні, як з інженерної, так і з медичної точок зору.

Також читайте: До кінця року в "Охматдиті" відкриють новий корпус, - Гройсман

Згідно з планами МОЗ, будівництво нового центру дозволить проводити вдвічі більше складних операцій і прийняти в 1,5 раза більше хворих дітей, які потребують комплексного лікування. Крім того, буде запущено лінійний прискорювач, КТ, тримодальну систему ОФФЕКТ/ПЕТ/КТ та МРТ. Відкриття відділень променевої терапії, трансфузіології та радіоізотопної діагностики виведе на новий рівень медичні послуги, що надаються НДСЛ "Охматдит".

Як повідомлялося, в жовтні 2017 року правоохоронні органи виявили на складах у Вінницькій області закуплену в 2012 році за кошти держбюджету діагностичну систему AnyScan ОФФЕКТ/ПЕТ/КТ, яку було повернуто "Охматдиту".
Источник: https://censor.net.ua/ua/p463355
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору