EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  76192  138

 "Аццкі ляпи": Путін зганьбився з відкриттям пам'ятника Олександру III в окупованому Криму. ФОТОрепортаж

Відкритий Володимиром Путіним пам'ятник імператору Олександру III в окупованому Криму користувачі інтернету критикують за "аццкі ляпи".

Як повідомляє Цензор.НЕТ, у ході дискусії в "Живому журналі" користувачі зібрали цілу низку "досягнень" епохи царя, до яких царювання Олександра має неабиякий стосунок або не має ніякого.

"Багато із символів на стелі пам'ятника пов'язані з віхами, які датовані періодом царювання його батька - Олександра II", - відзначає Newsru.com.

Аццкі ляпи: Путін зганьбився з відкриттям памятника Олександру III в окупованому Криму 01

Пост у ЖЖ користувача Шакка став одним із найпопулярніших на сервісі. Російське агентство ТАСС напередодні так описувало зображення на стелі пам'ятника: "Створення літака Можайського і гвинтівки Мосіна, будівництво заводів і фабрик, а також Транссиб, храм Христа Спасителя, Третьяковська галерея, Історичний музей. Тут же показані і видатні діячі того часу: Федір Достоєвський, Лев Толстой, Микола Пржевальський, Петро Чайковський, Дмитро Менделєєв та інші".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Путін в окупованому Криму відкрив пам'ятник царю Олександру III. ФОТОрепортаж

Користувачі вказують, що письменник Федір Достоєвський помер за три місяці до того, як Олександр III зійшов на престол - у грудні 1881 року.

"Жодного дня не прожив Федір Михайлович в епоху правління Олександра Олександровича", - пише блогер.

Аццкі ляпи: Путін зганьбився з відкриттям памятника Олександру III в окупованому Криму 02

Третьяковська галерея була заснована ще в 1856 році - це загальновідомий факт, зазначений на її офіційному сайті. Офіційна дата заснування Історичного музею - 1872 рік.

Також читайте: Сурков узяв участь у відкритті пам'ятника знищеним на Донбасі "російським добровольцям". ФОТО

Користувачі вказують, що літак Можайського розроблявся ще з 1870-х, а за Олександра III так і не злетів.

Аццкі ляпи: Путін зганьбився з відкриттям памятника Олександру III в окупованому Криму 03

Відкриття найзнаменитішого періодичного закону хіміком Дмитром Менделєєвим датується 1869 роком.

"Транссиб будували з 1891 року, в 1894 році А3 (Олександр III - ред.) помер, і потім його будували до 1916 року. Досягнення? Роком заснування Третьяковської галереї прийнято вважати 1856 рік. У 1892 році (за два роки до смерті імператора) купець всього лише передав збори в дар м.Москва. Причому тут Олександр? Зображений на рельєфі (по самому-самому центру) фасад Третьяковки зведений у 1900-1903 роках за малюнком Віктора Васнецова. А3 давно в могилі. Офіційна дата заснування Історичного музею - 1872 рік. "Музей імені Його Імператорської Високості Государя Спадкоємця Цесаревича "був заснований указом імператора Олександра II, тата нашого героя. Лев Толстой написав "Війну і мир" і "Анну Кареніну" за А2. І жив ще за Н2 довго. Пржевальський основний масив подорожей здійснив за А2, а не за А3. Менделєєв відкрив періодичний закон у 1869, за А2. Помер за Миколі 2 в 1907 році", - пише блогер.


Аццкі ляпи: Путін зганьбився з відкриттям памятника Олександру III в окупованому Криму 04

Користувачі також відзначають дефіцит свідоцтв про те, що фразу щодо двох союзників Росії - "армії і флоту" - імператор дійсно вимовляв.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Ростовські активісти виступили проти пам'ятника знищеним на Донбасі "російським добровольцям". ФОТО

Пам'ятник встановлено в окупованій Росією Ялті. Виліпив пам'ятник народний художник Росії Андрій Ковальчук.

Аццкі ляпи: Путін зганьбився з відкриттям памятника Олександру III в окупованому Криму 05

"З кораблями - візуально це броненосці типу " Бородіно", побудовані після 1900 року, три з яких загинули в Цусімському бою, а один наступного дня здався в полон із залишками ескадри. Єдине що їх пов'язує з царем, то один з броненосців називався "Імператор Олександр III", - зазначає блогер.

Ляпи на пам'ятках через недбале ставлення до роботи і перевірки фактів - не рідкість у сучасній Росії. У вересні довелося коригувати нещодавно відкритий пам'ятник конструктору Михайлу Калашникову в Москві. На частині плити було зображено креслення німецького автомата StG 44, а не АК-47 - найзнаменитішої розробки радянського зброяра. Скульптор Щербаков пояснював, що взяв креслення "з інтернету".

Чи будуть коригувати пам'ятник Олександру III в окупованому Криму - поки не повідомляється.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p463325
 Топ коментарі
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору