EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  20682  143

 Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

В Одесі під час протестної акції проти будівництва багатоповерхівки біля Літнього театру в Міському саду відбулися бійки в правоохоронцями.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє місцеве видання "Думская".
Зазначається, що на акцію зібралося близько 200 людей. Перед її початком директор компанії-забудовника "Солід" спробував пояснити свою позицію журналістам, а також переконати протестувальників, що нічого висотного в Міському саду побудовано не буде і пообіцяв показати проект в лютому майбутнього року. Але йому не вдалося переконати активістів і він покинув місце зустрічі. Після невеликої бійки з поліцією натовп прорвався на територію Літнього театру, знісши ворота.

Видання повідомляє, що глава одеської поліції Дмитро Головін спробував втихомирити протестувальників, проте ті стали його штовхати. Сталися сутички з поліцією. За даними очевидців, Головіну розбили голову.

Станом на 14:30 загострення пристрастей трохи втихло. Воротами, знятими з Літнього театру, активісти підперли вхід в будівлю мерії.Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 01Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 02Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 03Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 04Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 05Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 06Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 07Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 08Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 09Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 10Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 11Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 12Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 13Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 14Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 15Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 16Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 17Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 18Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 19Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 20Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 21Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 22Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 23Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 24Під час протесту проти забудови в Одесі відбулися зіткнення з поліцією, є постраждалі 25


Источник: https://censor.net.ua/ua/p463189
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору