EN|RU|UK
 Політика України
  5657  181

 Порошенко передав сертифікат на 3 млн грн для організації архітектурного конкурсу зі створення Музею Революції гідності. ВІДЕО+ФОТОрепортаж

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною Мариною передали сертифікат на 3 млн грн благодійної допомоги для організації міжнародного архітектурного конкурсу зі створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні - Музею Революції гідності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Адміністрацію Президента.

Читайте також: У пам'ять про Героїв Небесної Сотні 21 листопада в Києві відбудеться поминальний молебень

Також було підписано Меморандум про співпрацю між Міністерством культури України, компанією Hossbach Lehmhaus GbR і Благодійним фондом Порошенка. Мінкультури як замовник конкурсу доручив його проведення міжнародному організатору архітектурних конкурсів - авторитетній компанії зі світовим ім'ям Hossbach Lehmhaus GbR."Сподіваюся, що високий професіоналізм Бенджаміна (керуючий партнер Hossbach Lehmhaus GbR, організатор архітектурного конкурсу Бенджамін Хоссбах, - ред.) і компанії Hossbach Lehmhaus GbR, високий статус і рівень учасників конкурсу дозволять створити той Музей і Меморіал Небесної Сотні, який буде гідний наших героїв ... нарешті ми з вами присутні, коли починається офіційна робота з (проведення) конкурсу з відбору найкращого проекту", - сказав Президент.

"Я впевнений, що в журі будуть найкращі світові й українські архітектори. Обов'язково, як я і обіцяв, повинні бути присутніми члени сімей Героїв Небесної Сотні, тому що їхня думка також дуже важлива", - додав П. Порошенко.


Він висловив сподівання, що перший результат щодо переможців конкурсу буде отримано вже в лютому 2018 року, а не пізніше червня-липня 2018 року буде завершено другий етап конкурсу.

Порошенко передав сертифікат на 3 млн грн для організації архітектурного конкурсу зі створення Музею Революції гідності 01

Порошенко передав сертифікат на 3 млн грн для організації архітектурного конкурсу зі створення Музею Революції гідності 02

Порошенко передав сертифікат на 3 млн грн для організації архітектурного конкурсу зі створення Музею Революції гідності 03

Голова держави закликав усіх небайдужих до участі в активному обговоренні проекту.

"Буде виділено перші гроші - 3 млн грн наших власних коштів - для того, щоб конкурс було запущено", - наголосив П. Порошенко, висловивши надію на пожертвування інших благодійників.

Тим часом перший заступник голови Адміністрації Президента Віталій Ковальчук повідомив, що вже розпочато процедуру землевідведення. "Уже сьогодні, за вашою ініціативою, відведено першу земельну ділянку для будівництва музею Меморіалу на Алеї Героїв Небесної сотні", - повідомив він і продемонстрував на карті місце розташування території, де заплановано будівництво Музею.

За його словами, щодо двох інших ділянок тривають відповідні роботи згідно з графіком.


Що стосується проведення конкурсу, то вже завершено процедури реєстрації заявок. "Подано 65 заявок із 12 країн світу, зокрема й з України", - зазначив В. Ковальчук. За його словами, підведення підсумків першого етапу конкурсу заплановано на лютий 2018 року. Планують також провести виставку всіх конкурсних проектів.

"Обов'язково в журі залучать представників сімей Героїв Небесної Сотні, міжнародно визнаних архітекторів", - додав він.

Б. Хоссбах зазначив, що для нього велика честь внести вклад у проект такої історичної важливості для нації. За його словами, вже подано заявки для участі в конкурсі від 66 учасників, зокрема й українських. Він висловив сподівання, що в лютому буде представлено проект Меморіалу, а влітку - проект Музею.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p463128
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору