EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  4057  7

 На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції в Київській області припинили роботу центру мінімізації податкових платежів, через який із 2016 по 2017 рр. реалізовано послуг на суму понад 102 млн грн.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У рамках розслідування кримінального провадження за ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 205, ч. 1 ст. 209 КК України встановлено ​​групу осіб, які надавали підприємствам реального сектора економіки м. Києва, Київської та інших областей України послуги з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.


Задля прикриття своєї незаконної діяльності - здійснення фіктивних фінансово-господарських операцій, переведення безготівкових коштів у готівку та штучного завищення собівартості ТМЦ - фігуранти створили, зареєстрували і придбали корпоративні права низки транзитно-конвертаційних компаній.

Податковий кредит транзитно-конвертаційних підприємств формували переважно за рахунок документального оформлення фіктивних угод з придбання ТМЦ як у підприємств транзитно-конвертаційною спрямованості, так і у суб'єктів господарювання реального сектора економіки.

Безготівкові грошові кошти реальних підприємств надходили на рахунки транзитно-конвертаційних компаній у вигляді оплати за ТМЦ (робота, послуги), після чого ці кошти конвертували в готівку за винагороду в розмірі 10-12%, для чого використовували карткові й інші рахунки, відкриті в 2 комерційних банках.


Загальний обсяг послуг, реалізованих через підприємства зазначеної конвертаційно-транзитного групи за період із 2016 по 2017 року становить більш ніж 102 млн грн, з них сума сформованого ризикового податкового кредиту - 17 млн ​​грн.

За результатами 14 обшуків, проведених за місцем проживання фігурантів, в офісних приміщеннях і транспортних засобах вилучено первинні фінансово-господарські документи і різні чернеткові записи, які підтверджують злочинну діяльність, 10 печаток, комп'ютерну техніку, електронні носії інформації та мобільні телефони.

На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 01На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 02На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 03На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 04На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 05На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 06На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 07На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 08На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 09На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 10На Київщині податківці припинили діяльність центру мінімізації податкових платежів з обіготом 102 млн грн 11
Источник: https://censor.net.ua/ua/p462737
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору