EN|RU|UK
 Політика України
  2163  19

 Окупанти зробили обшуки в об'єднаннях і неформальних громадах Криму обов'язковими: "Інформацію про результати направляти щокварталу", - "Крим SOS". ДОКУМЕНТ

Російська влада в окупованому Криму зробила перевірки в будинках кримських татар обов'язковими.

Про це інформує "Крим SOS" із посиланням на відповідний документ так званого "міністерства внутрішньої політики інформації і зв'язку Криму", передає Цензор.НЕТ.

Зокрема, так зване Міністерство внутрішньої політики інформації і зв'язку окупованого РФ Криму з метою аналізу суспільно-політичної ситуації в окупованому РФ Криму просить забезпечити: моніторинг та припинення фактів муніципальних контрактів з юридичними особами та індивідуальними підприємцями, які є організаторами масових протестних заходів, а також моніторинг громадських об'єднань і неформальних спільнот, що володіють мережею територіальних підрозділів із загальною кількістю учасників не менш як 50 осіб.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У ході масових обшуків у будинках кримських татар окупанти відбирали гроші, - Чубаров

"Інформацію про результати роботи та вжиті заходи необхідно представити згідно з формою, що додається на адресу міністерства до 16 жовтня 2017 року, а так само направляти щоквартально (не пізніше 20 числа останнього місяця звітного кварталу)", - сказано в документі.

Окупанти зробили обшуки в обєднаннях і неформальних громадах Криму обовязковими: Інформацію про результати направляти щокварталу, - Крим SOS 01Источник: https://censor.net.ua/ua/p462129
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору