EN|RU|UK
 Суспільство, Технології
  4451  5

 Мінкульт і Google Україна презентували 3D-тури п'ятьма українськими оперними театрами. ФОТО

У рамках кампанії "Автентична Україна", заснованої Google Україна в партнерстві з Міністерством культури України, відбулася презентація проекту "Оперні театри України".

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба Мінкульту.

Спеціальний сайт "Оперні театри України" був представлений у Національній опері України в дні, коли заклад відзначає свій 150-річний ювілей, і представляє віртуальні 3D-тури п'ятьма українськими оперними театрами з різних міст України.

Почати свою віртуальну подорож можна як на сайті проекту, так і на картах Google, попередньо обравши режим Street View. Віртуальна екскурсія доступна трьома мовами - українською, російською та англійською. Авторами проекту було створено понад 300 панорам у найцікавіших місцях будівель театрів, а також відео у форматі 360 градусів. 3D-тур можна зробити як зі смартфона, так і з комп'ютера, в тому числі і за допомогою окулярів віртуальної реальності.

3D-тури можна зробити по Національному академічному театру опери та балету України імені Тараса Шевченка, Львівському національному академічному театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, Чернівецькому академічному обласному українському музично-драматичному театру ім. Ольги Кобилянської, Одеському національному академічному театру опери та балету і Київському національному академічному театру оперети.

Мінкульт і Google Україна презентували 3D-тури пятьма українськими оперними театрами 01Мінкульт і Google Україна презентували 3D-тури пятьма українськими оперними театрами 02Мінкульт і Google Україна презентували 3D-тури пятьма українськими оперними театрами 03Мінкульт і Google Україна презентували 3D-тури пятьма українськими оперними театрами 04Мінкульт і Google Україна презентували 3D-тури пятьма українськими оперними театрами 05Источник: https://censor.net.ua/ua/p462070
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору