EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  17202  35

 Новим главою Департаменту поліції охорони призначено Олександра Гаврилюка, - Князєв. ФОТО

Сьогодні, 3 листопада, під час робочої наради з підбиття підсумків службової діяльності поліції охорони за 9 місяців Сергій Князєв представив особовому складу нового керівника Департаменту поліції охорони Олександра Гаврилюка та окреслив головні напрямки роботи цього Департаменту.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації Національної поліції України

Глава Нацполіції зазначив першочергові завдання, які поставлені перед новим керівником поліції охорони. Серед них - побачити недоліки, які існують у підрозділі, і виправити їх. Сергій Князєв також додав, що саме на нового керівника покладено завдання втілити ті зміни, які заплановані в організації службової діяльності поліції охорони.

Новим главою Департаменту поліції охорони призначено Олександра Гаврилюка, - Князєв 01

Олександр Гаврилюк

"Поліція охорони відтепер входить в систему превенції. І в першу чергу ви будете реагувати на повідомлення людей, які надходять на 102. Тому всі співробітники повинні пройти перепідготовку з урахуванням досвіду роботи патрульної поліції", - підкреслив Сергій Князєв.

Новим главою Департаменту поліції охорони призначено Олександра Гаврилюка, - Князєв 02

Сергій Князєв

Він зазначив, що робота поліції охорони буде уніфікована під стандарти роботи патрульної поліції. Зокрема, наряди поліції охорони увійдуть в систему єдиної дислокації нарядів поліції і реагувати на сигнали про допомогу, що надходять на 102.

Також під час наради були обговорені результати службової діяльності поліції охорони. Так, за 9 місяців безпосередньо цим підрозділом розкрито понад 5,3 тисячі кримінальних злочинів, спільно з іншими підрозділами Нацполіції - 62,1 тисячі правопорушень, виявлено та припинено 8700 адміністративних правопорушень, затримано понад 4 тисяч осіб, підозрюваних у скоєнні кримінальних правопорушень.

Нагадаємо, раніше глава Нацполіції під час спілкування з курсантами Вінницького училища Департаменту поліції охорони зазначив, що для особистої безпеки всі, хто в майбутньому планує стати поліцейським, буде проходити стажування з чинними співробітниками Департаменту патрульної поліції.

Нагадаємо, 22 серпня поліція затримала начальника департаменту поліції охорони Сергія Будника за підозрою в отриманні 96 тис. гривень хабара. Незабаром Будник вийшов під заставу й успішно оскаржив своє усунення з посади.

Источник: https://censor.net.ua/ua/p461608
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору