EN|RU|UK
 Фоторепортаж
  37317  19

 Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ. ФОТОрепортаж

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm вперше за 4 роки проведення понад 1500 OSINT-розслідувань стикається з прецедентом призову екс-бойовиків на строкову службу в Збройні сили Росії.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться в матеріалі волонтерів-розслідувачів.

"Раніше ми встановлювали факти переходу бойовиків, громадян РФ, на контрактну службу в російську армію. Але з фактом призову на "срочку" ми стикаємося вперше. До призову бойовик мав майже дворічний бойовий досвід у бандформуваннях на Донбасі", - зазначають автори публікації.

Віктор Володимирович Макаров/"Макар Рубльов"

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 01

Дата народження 31.08.1993 року (за іншими даними - 1994 року). Родом із с. Самарське, Азовський район Ростовська обл. У 1999-2010 роках навчався в школі №1 ім. П. А. Половинко в селі Самарське.

У соціальних мережах: VK1 (архіви профілю, альбому, контактів), VK2 (архіви профілю, альбому, контактів), OK, fotostrana.

"Заауважмо, що з червня 2015 року В. Макаров числиться в базі сайту "Миротворець", але інформація про нього помилкова і вимагає уточнення", - йдеться в публікації.

"Встановити особу російського бойовика вдалося через його родичів. Ми вийшли на слід його матері Макарової-Дьоміної - VK1, VK2 і ОК (архіви профілю, загального альбому і сімейногоальбому, контактів), вона й надала нам інформацію, якої бракувало: Брати участь в бойових діях Макаров, припускаємо, почав у жовтні-листопаді 2014 року, коли він по лінії "казачества" опинився на Донбасі в лавах незаконних збройних формувань так званої "новоросії". В одному з профілів Макарова записано, що він студент вишу ім. Даля (Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, окупований Луганськ, Україна). "Студентство" Макарова в Луганську проходило в лавах бандформування "Мангуст" - це так звана "рота спецпризначення" у складі "батальйону "Заря". За час перебування в Луганській області Макаров встиг попозувати на руїнах разом з представниками моніторингової місії ОБСЄ. "Студент" і члени його родини за кожної нагоди вихваляються в соціальних мережах "почесним знаком ЛНР" - "Битва за Луганськ".

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 02

Дивіться на "Цензор.НЕТ": Найманець із РФ Мазепин зізнався в розпалюванні війни на Донбасі і підготовці сепаратистів у російських таборах, - Казанський. ФОТО

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 03Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 04Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 05Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 06Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 07

"Синуля в Луганську"

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 08Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 09Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 10

Служба в ЗС РФ. Навчальний центр у Волзьку. Служба під Ростовом

"У грудні 2016 року його призвали на строкову військову службу та направили в 187-й Псковський міжвидовий регіональний Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів інженерних військ (в/ч 73420, м. Волзький, Волгоградська обл.). Після присяги в лютому 2017 року і п'ятимісячного навчання в Навчальному центрі влітку 2017 він отримав кваліфікацію спеціаліста 3-го класу. Для проходження подальшої служби його направили у війська Південного військового округу Росії. Судячи з шеврона, припускаємо, що В. Макаров зараз служить недалеко від рідних країв, в інженерному підрозділі нової 150-ї дивізії, розгорнутої на українському напрямку в Ростовській області. Не виключено, що після закінчення строкової служби наприкінці 2017 року Макаров, маючи досвід участі в бандформуваннях, підпише трирічний контракт і повернеться на Донбас уже в статусі інструктора-куратора з інженерної підготовки для бойовиків", - відзначають автори розслідування.

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 11

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "ПВК Вагнера" вербує своїх найманців у колоніях. Підбирають ув'язнених за тяжкі злочини, - СБУ

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 12

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 13

Дивіться: Російського найманця Мусліма Абуміслімова, який воював на Донбасі, знищено в Сирії, - блогер. ФОТОрепортаж

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 14

"Синуля" після участі в окупації Луганська "пішов захищати Батьківщину"

Важливий скриншот: фото призовника, колишнього бойовика, біля стели військової частини 187-го Навчального Центру молодших спеціалістів інженерних військ - м. Волзький, Волгоградської області (обличчя родичів заретушовані з етичних міркувань).

Прецедент: російського найманця після участі в окупації Донбасу призвали на строкову службу в ЗС РФ 15


Источник: https://censor.net.ua/ua/p461591
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору