EN|RU|UK
 За кордоном
  30426  91

 У Росії вчителя Бившева звинуватили в "розпалюванні ненависті до росіян" через публікацію в соцмережі вірша про Україну. ДОКУМЕНТ

У селищі Кроми Орловської області Росії управління Слідкому Росії звинувачує місцевого жителя Олександра Бившева в екстремістській діяльності та розпалюванні ненависті до росіян через публікацію в соціальній мережі "ВКонтакте" вірша "На незалежність України".

Про це Бившев повідомив Крим.Реалії, оскільки має постанову про притягнення його як "обвинуваченого", передає Цензор.НЕТ.

"Усвідомлюючи суспільну небезпеку своїх дій, передбачаючи неминучість настання суспільно небезпечних наслідків і бажаючи їх настання, (Бившев. - Ред.) розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі "В Контакте" під ім'ям "Олександр Бившев" власний вірш під назвою "На незалежність України", який містить висловлювання зневажливого характеру щодо групи осіб - "росіян", - йдеться в тексті обвинувальної постанови.

У Росії вчителя Бившева звинуватили в розпалюванні ненависті до росіян через публікацію в соцмережі вірша про Україну 01У Росії вчителя Бившева звинуватили в розпалюванні ненависті до росіян через публікацію в соцмережі вірша про Україну 02
Скан-копія постанови Слідкому Росії

Російські слідчі вважають, що Бившев "вчинив злочин, передбачений частиною 1 статті 282 Кримінального кодексу Росії (дії, спрямовані на розпалювання ненависті або ворожнечі, а також на приниження гідності людини або групи осіб за ознаками статі, раси, національності тощо. - Ред.)".

Таким чином Бившева викликали в Кромський відділ Слідкому Росії, де, за його словами, він отримав у руки постанову як обвинувачений.

"Заступник керівника слідчого відділу прямо заявив, що суд наді мною відбудеться ще до нового року. Органи отримали зверху наказ заткнути мені рот до початку передвиборчої президентської кампанії в Росії", - розповів Бившев.

Учитель німецької мови Бившев є фігурантом трьох кримінальних справ за вірші на підтримку територіальної цілісності і суверенітету України.

У березні 2014 року він опублікував в інтернеті вірш під назвою "Українським патріотам", в якому засудив дії Росії щодо Криму та України.

У липні 2015 року Кромський районний суд Орловської області Росії ухвалив обвинувальний вирок. Йому присудили 300 годин виправних робіт.
Источник: https://censor.net.ua/ua/p461258
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору