EN|RU|UK
 Політика України
  910  1
Матеріали за темою:

 Лутковська запропонувала російській колезі Москальковій разом відвідати українських політв'язнів, які перебувають в ув'язненні в РФ. ДОКУМЕНТ

Український омбудсмен Лутковська просить російську колегу Москалькову організувати спільний візит для особистої зустрічі з українськими політв'язнями, яких Кремль тримає як заручників, зокрема Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком, Романом Сущенком, Миколою Карпюком, Станіславом Клихом, Павлом Грибом та іншими.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до Уповноваженого з прав людини в РФ Тетяні Москалькової з ініціативою організувати спільний візит для особистої зустрічі з Олегом Сенцовим, Олександром Кольченком, Романом Сущенком, Миколою Карпюком, Станіславом Клихом, Павлом Грибом та іншими громадянами України, які перебувають у місцях несвободи на території Російської Федерації, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Лутковської.

"Вважаю за необхідне звернути Вашу увагу на те, що наш спільний моніторинговий візит у Сімферопольський і Миколаївський слідчі ізолятори був позитивно сприйнятий представниками громадських, правозахисних і міжнародних організацій. Висока оцінка наших спільних зусиль у сфері захисту прав громадян обох держав свідчить про наявність суспільного запиту на подальший розвиток і зміцнення такої форми практичної взаємодії", - йдеться в листі українського Омбудсмана.


Зі свого боку, Валерія Лутковська запропонувала російській колезі здійснити спільний візит у пенітенціарні установи України, щоб перевірити дотримання прав громадян РФ, які перебувають там. Зокрема, відвідати Віктора Агєєва у Старобільському СІЗО Луганській області, в інтересах якого з липня 2017 року триває провадження Уповноваженого і щодо дотримання прав якого до Омбудсмана України звернулася його мати.

"Таким чином, ми зможемо розвинути практику взаємних спільних моніторингових візитів до місць несвободи з метою вивчення стану дотримання прав громадян обох держав у цих установах, а також інформування суспільства про дотримання прав людини", - переконана Валерія Лутковська.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна має поставити питання обміну кримських політв'язнів на російських військових, - Полозов
Лутковська запропонувала російській колезі Москальковій разом відвідати українських політвязнів, які перебувають в увязненні в РФ 01Источник: https://censor.net.ua/ua/p457404
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору