EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  30507  134
Матеріали за темою:

 Корвет "Вінниця" проходить експертне обстеження для оцінки доцільності його ремонту, - ВМС. ФОТОрепортаж

Корвет "Вінниця" ВМС України, який уже тривалий час не виконує бойових завдань, поставлений у док для проведення експертного обстеження і визначення шляхів подальшого використання судна.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу командування ВМС ЗСУ.

Буде проведено обстеження корпусу шляхом ультразвукової дефектоскопії, а також палубних механізмів, енергетичної установки та електрообладнання.

"Дійсно, кораблю майже 40 років, і певні сумніви, застереження, які висловлюються у засобах масової інформації, мають право на життя. З іншого боку, нам дуже потрібні кораблі такого класу. Тому зараз найперше завдання - провести експертне обстеження, спираючись на яке у подальшому будемо визначати шляхи подальшого використання корабля: або ж це його ремонт, або - списання, - зазначив командувач ВМС ЗС України віце-адмірал Ігор Воронченко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ще два бронекатери типу "Гюрза-М" прибули до Одеси. ФОТОрепортаж

"Експертиза тільки розпочалася, але стан корпусу вже практично перевірений, і попередні висновки є позитивними. Так, проблеми існують, але вони не є непереборними. Безумовно, ремонту потребуватимуть сам корпус, силові агрегати, що ж до озброєння, то його стан не викликає особливої занепокоєності, так само як навігаційної, інших систем, вузлів і механізмів", - повідомив віце-адмірал.

Корвет Вінниця проходить експертне обстеження для оцінки доцільності його ремонту, - ВМС 01
Корвет Вінниця проходить експертне обстеження для оцінки доцільності його ремонту, - ВМС 02

За словами Воронченка, з огляду на надходження на озброєння Чорноморського флоту Росії шести нових підводних човнів, Україні потрібні протичовнові кораблі. Водночас у найближчі 3-4 роки, з огляду на всі ресурси, корабель такого класу від промисловості ми не зможемо отримати. Будівництво ж нового корвета практично не ведеться через проблеми з фінансуванням.

Також читайте: ВМС України взяли на озброєння два нові артилерійські катери. ФОТОрепортаж

Корвет Вінниця проходить експертне обстеження для оцінки доцільності його ремонту, - ВМС 03

"Впевнений, наявність у складі українських ВМС протичовнового корабля буде одним із суттєвих стримуючих агресора факторів. До речі, у складі того ж ЧФ РФ також є 5 кораблів подібного класу. Тому я сподіваюсь, корвет "Вінниця" ще послужить Україні", - додав командувач ВМС.

Читайте також: "Балта" відзначає 20-ту річницю підйому на кораблі прапора ВМС України. ФОТОрепортаж
Источник: https://censor.net.ua/ua/p456807
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору