EN|RU|UK
 Фоторепортаж, За кордоном
  5349  68

 "Добробати": Презентація книги про подвиги українських добровольців відбулася в Канаді. ФОТОрепортаж

книга

Україна представила в Торонто книгу "Добробати" про історію добровольчого руху в Україні українською та англійською мовами.

Про це повідомляє прес-служба МВС України, інформує Цензор.НЕТ.

У презентації книги взяли участь глава МВС Арсен Аваков, заступник голови МВС Вадим Троян, посол України в Канаді Андрій Шевченко, радник міністра, екс-боєць 20-го батальйону територіальної оборони ЗСУ Євген Терехов, члени української команди на Іграх Нескорених, представники уряду Канади.

Книга окреслює події 2014-2015 років, коли для збройного опору російській гібридній агресії в складі МВС України була створена система добровольчих підрозділів. Проект "Добробати" - це хроніка історії руху. Понад 30 спогадів від ключових учасників тих подій - тодішнього військово-політичного керівництва України, командирів кадрових військових формувань, створених добровольчих підрозділів, політиків, волонтерів, журналістів, громадських діячів і звичайних бійців.

Аваков розповів канадцям, що Україна вже четвертий рік захищається від російської агресії.

"Це непроста і виснажлива боротьба України. Ми вдячні міжнародній спільноті за потужну підтримку нашої держави на світовій арені. Саме завдяки цій єдності вдається істотно стримувати агресивні апетити російського агресора. Ми вдячні кожному іноземному громадянину, особливо представникам численної української діаспори в Канаді, за допомогу, яку вони надали для відновлення оборонного потенціалу нашої держави. Повірте, кожен долар або євро, перераховані українським волонтерським організаціям, кожна одиниця спорядження, одягу та амуніції спрямована на фронт у бойові українські підрозділи на Донбас, кожна виголошена промова або ухвалена світовою спільнотою резолюція по Україні - це реальна допомога в захисті цивілізованої демократичної Європи і всього вільного західного світу", - зазначив глава МВС України.

Добробати: Презентація книги про подвиги українських добровольців відбулася в Канаді 01Добробати: Презентація книги про подвиги українських добровольців відбулася в Канаді 02

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Як ми стали добровольцями": презентація українського фільму в Києві і Вільнюсі. ВIДЕО

Добробати: Презентація книги про подвиги українських добровольців відбулася в Канаді 03Добробати: Презентація книги про подвиги українських добровольців відбулася в Канаді 04Источник: https://censor.net.ua/ua/p456699
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору