EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  4796  0

 Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції міста Одеси припинили роботу центру мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 мільйонів гривень.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

У ході операції "Рубіж-2017" і розслідування кримінального провадження, відкритого за ч. 3 ст. 212 (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів) КК, було встановлено, що посадові особи низки підприємств здійснюють імпорт автомобільних шин і дисків із Китаю від підконтрольних компаній - нерезидентів. При цьому в ході імпорту зловмисники підміняли номенклатуру товару в митних деклараціях та занижували його вартість. Всього за такою схемою в Україну було ввезено товарів на суму понад 120 мільйонів гривень.

У подальшому диски і шини продавали за готівку, а документально відбивалася їх реалізація на адресу фіктивних компаній.

Унаслідок п'яти обшуків, проведених у Києві, Одесі та Одеській області було виявлено та вилучено майже 166 тисяч гривень готівкою, 24 печатки підприємств резидентів і нерезидентів, понад чотири тисячі автомобільних шин, автомобільні диски та каркаси до них, бухгалтерська техніка, а також техніка, за допомогою якої здійснюється відновлення шин.

Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 01

Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 02Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 03Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 04Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 05Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 06Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 07Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 08Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 09Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 10Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 11Податківці ліквідували центр мінімізації митних платежів з оборотом понад 120 млн грн 12

Зараз розслідування кримінального провадження триває.Источник: https://censor.net.ua/ua/p456124
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору