EN|RU|UK
 Суспільство, Фоторепортаж
  15525  96

 "Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься", - Нік Вуйчич. ФОТОрепортаж

Нік Вуйчич, всесвітньо відомий спікер (народжений з синдромом тетраамелії - рідкісним спадковим захворюванням, що призводить до відсутності всіх чотирьох кінцівок), закликав українців допомагати один одному. Сьогодні о 19:30 він виступить із промовою на Хрещатику.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Україні потрібна любов. "Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься. Я думав, що було б, якби австралійці не допомагали один одному. Я зміг вчитися в університеті тільки завдяки неурядовій організації, створеної звичайним австралійцем для підтримки людей з особливими потребами. Що було б, якби австралійці не допомагали один одному? Я б не вчився в університеті, я б не став спікером, я б не поїхав в США і не зустрів би свою дружину", - сказав Вуйчич під час прес- конференції.
Читайте також: 17 вересня в Києві виступить Нік Вуйчич

Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 01


Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 02


Вуйчич відзначив позитивні зміни в Україні: "Подивіться на Україну сьогодні! Прогрес повільний, але він повільний в будь-якій країні".

На його прес-конференції були присутні ветерани АТО, які стали інвалідами. Вуйчич з ними поспілкувався. Також Соломія Вітвіцька представила проект "Переможці".

Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 03

Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 04


Сьогодні о 19:30 Нік Вуйчич виступить із промовою на Хрещатику. Організатори створили спеціальну ложу для людей з інвалідністю. Вхід безкоштовний. Захід організовано в рамках святкування Дня Подяки та 500-річчя Реформації в Європі.


Источник: https://censor.net.ua/ua/p455651
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору